Kocanız sizi kıskanmıyorsa

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Sevginin kıskanılarak belli edildiğini düşünmüyorum..Sevginin belli edilmesinin bir çok yönleri var..Neden kıskançlık sevgi belirtisi olsun..?:ask:

G

GuL_CiCeGi

Misafir
valla ben kocam kısganır benı ama hıc belli etmez icine atar ve surat asar buda benı nekadar sevdıgı anlamına gelir bence bılmıyorum ama kısganmazsa benı demekki umursamıyor derım. cünkü oda ayni seyi benden beklıyor ben kısganmadıgım zaman hayırdır bu sefer kısganmadın der :D bence kısganmak ne kadar sevdıgını deger verdıgını gösterir

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Herkesin yapisi farkli ki kisnmak var kisnmak var simdi. Ben asiri kiskancligi sevmiyorum. Esim benim cok kiskanc degildir ama bana sevgisini her zaman gösterir.

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
sevgi kiskanclikla belli olmazki,o zaman ruj surdun diye karisini hastahanelik eden adam,yuzyilin asigi,,,

G

guzelcem

Misafir
Eşim beni dünyanın öbür tarafında gönderir, bu bir güvendir... aşırı kıskanmaz çok rahatım şükürler olsun...

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Aman beni kıskanmasın az çektirmedi ...

sinem..

Yeni Üye
Tepki
0
eşim kıskanır ama çaktırmaz..........
belli etmedği sevmedği anlamına gelmez sadece kendisine kıskanç demem rahatsız eder:)))

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
benim eşimde kıskanç değildir istediğim saatte istediğim yere giderim istediğimi giyerim bende öyleyim sevgimizide çok rahat gösteririz güven sonsuzdur aramızda kıskançlık kesinlikle sevgi göstergesi değildir bence olmamalıda aksi saygısızlıktır bence güvensizliktirböyle sevgi olmaz

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
biz bu konuyu bayağı aştık..önceleri çok üzdü beni...açık açık söyledi..''abinden bile kıskanırım...''diye...şu an 7.yılımızdayız...bayağı aştık bu konuyu.ama hakikaten can yakıyor...ben aşırı kıskançlığı güvensizliğe bağlıyorum,sevgiye değil.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kıskançlık bence kişinin karşısındaki insanlara olan güven problemiyle alakalı birşey.. Sevgiyle değil.:dertli:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Kıskançlığı ben de güvensizliğe bağlıyorum , en başta kendine güvensizliğe..
Ben öyle kıskanılmaya falan gelemem , sık boğaz edilemem , onu giyme , onla konuşma gibi emir alamam.. Çok şükür kocam böyle yapıda biri değil. Ufak kıskançlıkları vardır ama belli etmez , büyütmez..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar