Kocanız sizi açık giyinmeye teşvik ediyor, ama zorlamıyor, tepkiniz ne olur?

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
evliyim ve eşime hiç bu konularda yaranmak için böyle hareketlerim olmadı
alalhtan eşimde hiç böyle taleplerle gelmedi

yani böyle birşey söylese çok tuhafıma giderdi heralde
ne ilgilendirir ki benim biraz daha açık giyinmem onu

fena halde gıcık olrudum heralde bu tip isteklerden

hep şunu düşünürüm böyle ayrıtlarla uğraşan insanların daha başka sorunlarıda olur ki ona olan sevgim saygım kesinlikle değişirdi

evlilikteki bu tarz talepler kişilerin altta yatan kişiliklerini ortaya çıkarıyor
ve ben hiç hoşlanmıyorum böyle insanlardan

OP
Ş
Tepki
58
ben dişarıdan bahsettim. arkadaşlarınızla yemeğe çıkarken "dekolte giysene karıcım yakışıyo sana" mesela. ya da "şu mini etek topuklu ikilisini çok seviyorum senin üzerinde" vs.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İstemeyeceğini bildiğim için cevap vermyeyim o zaman :dertli:

beyazinci

Aktif Üye
Tepki
207
demekki onun eşi kıskanmıyoo...ama benim eşim evde devamlı mini yada eşofmanla deilde sanki dışarı çıkıcakmış havasında giyinmemi ister....normal olan bu tabikide ...ama görüşlere saygılıyızz her zaman :sila:

OP
Ş
Tepki
58
demekki onun eşi kıskanmıyoo...ama benim eşim evde devamlı mini yada eşofmanla deilde sanki dışarı çıkıcakmış havasında giyinmemi ister....normal olan bu tabikide ...ama görüşlere saygılıyızz her zaman :sila:

valla kızı adam alıştırdı, kız artık rus gibi alışveriş merkezine gidiyoruz gündüz bile açık seçik bakan bakana. kocası demiyo ben diyorum kapan diye... bildiğin yelkenler fora misali yani ön kısım :D... eskiden böyle diildi 5 senedir kocasıyla beraber 3 senedir evliler adam soktu virüsü bunun kafasına...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar