Kocama çok sinirlendim

Pembe_pati

Yeni Üye
Tepki
13
Ben eşimin 2. eşiyim ve eski eşi vefat etmiş.Eski eşinden bir oglu var.Biz evlenmeden önce eşim ogluna yüklü miktarda para yatırdı üzerine ve son model bir araba aldı.Bizim bes kurus paramız kalmadı.
Ben neyse dedim sesimi cıkarmadım.Bu yaz bujiteri dukkanımızda calısıp 6bin lira kadar kazandık.Bankaya yatırdık.Yaz sezonu girince kocam bir ara calısmamaya basladı ama sürekli hazır parayı yiyoruz.2bin liraya yakın borc var 1 senedir.Calısmaya hiç niyeti yok.Kendisi esnaf arkadasıyla serbest meslek olarak calısıyordu.Bankadan cekelim diyor.

Ogluna 100bin lira parayı verdi biz burda sefalet cekiyoruz.Allah korusun birimizden birisi hastalanırsa diye bende paraya ellemek istemiyorum.Kavga etti
sinirlerim cok bozuk :mendil:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ben eşimin 2. eşiyim ve eski eşi vefat etmiş.Eski eşinden bir oglu var.Biz evlenmeden önce eşim ogluna yüklü miktarda para yatırdı üzerine ve son model bir araba aldı.Bizim bes kurus paramız kalmadı.
Ben neyse dedim sesimi cıkarmadım.Bu yaz bujiteri dukkanımızda calısıp 6bin lira kadar kazandık.Bankaya yatırdık.Yaz sezonu girince kocam bir ara calısmamaya basladı ama sürekli hazır parayı yiyoruz.2bin liraya yakın borc var 1 senedir.Calısmaya hiç niyeti yok.Kendisi esnaf arkadasıyla serbest meslek olarak calısıyordu.Bankadan cekelim diyor.

Ogluna 100bin lira parayı verdi biz burda sefalet cekiyoruz.Allah korusun birimizden birisi hastalanırsa diye bende paraya ellemek istemiyorum.Kavga etti

eşinin yaşı genç şimdiden böyle problem yaparsa ilerde hiç çalışmazda neye güveniyor onu sormak lazım.Başka çocuk yokmu.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Gerçekten zormuş işin canım,hazıra dağ dayanmaz haklısın bir düşsen kimse dönüp bakmaz bile...

Eşinin acilen iş bulup çalışması lazım,onu ikna edicek sözünü dinleyen birileri yok mu aile bireyleri içinde:dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Bankadan para çekerek nereye kadar devam ettirecek hayatını? Banka bedava mı veriyor o parayı? Aylık ödemeleri ne olacak? Ayrıca banka bir yerden geliri olmayan bir adama para verir mi? Bu durumda ya bankadaki paranız gider ya da elinizdeki gayrimenkulleriniz...

Karşınıza alıp bu şekilde konuşmanız lazım bence-ayse

Allah kolaylık versin:hhhhhh:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
acaba oğluna mı güveniyor ben ona para verdim o bana bakar mı diyor ne düşünüyor....valla bu devirde kimse kimseye bakmıyo kolay kolay

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Isiniz zormus gercekten, parasi kalmayacak kadar neden ogluna para vermis hayret. :dusun:

Allah yardimciniz olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar