Koç burcu bayanlarının sohbet köşesi

Tepki
8.216
aries.gif

KOÇ: "BEN" eşittir Koç Burcu dersek doğru söylemiş oluruz. Daima doğruyu o bilir, onun yaptıkları, düşündükleri, sözleri doğrudur. Onun izinden gidilmelidir. O, her şeyde, her zaman ilk ve önder olmak için vardır....

Lider olmak en başta gelen arzusudur. Bulunduğu şartlar içinde bir şekilde önder olmayı başarır.. Evinde, arkadaşları arasında, işinde, talebe ise okulda, bir eylemin başlamasında veya bir toplumda. Son derece aktif, hareketli olup istekleri çok güçlüdür. Aceleci olduğu için dikkatsizdir. Çabuk eyleme geçer...

kızlar bende koç burcuyum haydı burada burçlar hakkında sohbete ne dersınız beklıyorum...

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Bir koç burcu olarak özellikleri tutuyor..Ama işte biri değil..Dikkatliyimdir..Çok yorgun değilsem tabii...-kop

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
:ninni:benim kızım koç burcu ve koç burcunun özelliğini taşır.hırslı ve lider olmayı sever aceleci oluşu da doğru.hatta beni bu konuda çok rahatsız ediyo

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
koç burcunun hayatta en çok kaybetmesını sağlayan huyu acelecı olmasıdır bende bır koç olarak sabretmeyı hiç bılmem ve kaybedersem hep aceleciliğimden

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Valla bende iyisi ile kötüsü ile tam koç olanlardanım :laklak:

Tepki
45
bende koç burcuyum yükselenimde akrep bazen kendime bile zıtlaşıyorum :D burcum çok güzel doğrucu ama çevremdeki insanlarla pek anlaşamıyorum özellikle sevgilim terazi erkeği :eek:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
ben de koc burcuyumm:kayris:
bicok ozelligini tasirim ozellikle aceleci ve sabirsiz ozelligini:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar