Kızlar yeğenimi kaybettik....

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çokk geçmiş olsun canım çok üzüldüm bu duruma inşallah Allah en kısa zamanda yeni bi bebiş verir ablana da bu acıyı dindirir:mendil:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Başınız sağolsun tatlım Emin ol imtihandasınız .. ilk önce annen sonra yegenin Herşeyde vardır bi hayr takdiri ilahi :)Allah sabır versin ..:dertli:

S

Saffarri

Misafir
Allah sabir versin. benim kardesimde 7 aylik hamile. hep aklimda hep dua ediyorum kolay dogum yapsin saglikli bebegi olsun diye. o dogurana kadar ben boyle skntida olcam(((

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
hepinizden Allah razı olsun canlarım... biliyoruz hayat bir imtihan ve inşallah bizde bu imtihanda sabredenlerden oluruz........
o kadar zormuşkii.. düşünün ya göğüslerinden süt gelyr, geri gitmsi için hormon ilacı alıyor, bebeğini emzirebilirdi..:mendil: o hastaneden elimiz boş dönmeyebilirdik.. ama ne yapalım Rabbim böyle istemiş.. bizim karşı gelmemiz olurmu.....
Tekrar teşekkürer arkadaşlar...

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ay çok üzüldüm canım ya allah sabır versin çok zor bir durum başınız sağ olsun allah hayırlısını nasip etsin-hmm-hmm-hmm

Tepki
28
başınız sağolsun ablanada geçmiş olun büyük tranva onun için..umarım kısa zamanda yeniden hamile kalır acısı biraz olsun hafifler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar