Kızlar yardım

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
oğlum 2.sınıfa gidiuor öğretmeniyle konuştum,oğlumun sürekli ders esnasında daldığını dersi dinlemediğini söyledi.dikkat eksikliği varmış .gerçi bende evde fark etmiştim .oğlumun kardeşiylede problemi var kardeşine aşırı şekilde zarar veriyor ,kardeşini dömekten ve kızdırmaktan zevk alıyor.sizce bir pedegogmu daha iyi olur yoksa çocuk psikoloğumu .yani hangisi bu sorunu çözer.eşime göre hepsi mesleğini ticarete dökmüş,nasıl daha çok para kazanırım peşinde lütfen yardım edin.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
istanbul da yasiyormussunuz orda mehmet teber diye cok iyi bir pedagog var her gden arkadasim memnun kaldi sadece cocukla degil ailenin geneliyle ilgilendigini soyluyolar faydasi olur diye dusunuyorum tabi yine karar sizin
ama psikologlardan cok pedagoglarin daha olumlu netice verdigini okumustum gazetede

OP
N

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
istanbul da yasiyormussunuz orda mehmet teber diye cok iyi bir pedagog var her gden arkadasim memnun kaldi sadece cocukla degil ailenin geneliyle ilgilendigini soyluyolar faydasi olur diye dusunuyorum tabi yine karar sizin
ama psikologlardan cok pedagoglarin daha olumlu netice verdigini okumustum gazetede

evet istanbulda yaşıyorum.gaziosmanpaşada oturuyorum.bahsetmiş olduğunuz pedegog istanbulun hangi semtinde.gerçi google araştırsam bulurum.bilgi için çok teşekkür ederim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Canımm benim geçmiş olsun umarım evladın düzelir tez zamanda :eek:

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Umarım en kısa zamanda evladınız sağlığına kavuşur bi hekimden yardım almakta her zaman yarar vardır. Çok geçmiş olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar