Kızlar yardım edin...Tuvalet eğitimiyle başım belada..

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Annemin sözünü dinleyip tekrar bezlemeye karar verdim ama geceleri..Gündüzleri söylüyor arada kaçırıyor ama tamamen en baştan başlamak istemedim..:derdimcok:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Acele etme daha küçük ,kimsenin çocuğuyla karşılaştırma canım, kardeşlerin bile farklı farklı oluyor..Büyük kızım doğunca yanımda annem vardı 3 günlük bebeği kucağına alıp lazımlığa tuttu sonra bir baktım benim kız bezine yapmıyor cırak cırak bağırıyor ben de acemiyim tabi...annem alıştırdı tabi bebeği,sonradan aklım başıma geldi ,o öyle devam etti ama küçük kızım 1 buçuk yaşındaydı kaka işini çözdüğünde:)küçüğümü alıştırmadım ilkinde zorluk çektim çünkü,düşünsene dışarıdayken beze yapmıyor sürekli bağırıyor nerden bulucam her dakka lazımlığı ben :)

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Acele etme daha küçük ,kimsenin çocuğuyla karşılaştırma canım, kardeşlerin bile farklı farklı oluyor..Büyük kızım doğunca yanımda annem vardı 3 günlük bebeği kucağına alıp lazımlığa tuttu sonra bir baktım benim kız bezine yapmıyor cırak cırak bağırıyor ben de acemiyim tabi...annem alıştırdı tabi bebeği,sonradan aklım başıma geldi ,o öyle devam etti ama küçük kızım 1 buçuk yaşındaydı kaka işini çözdüğünde:)küçüğümü alıştırmadım ilkinde zorluk çektim çünkü,düşünsene dışarıdayken beze yapmıyor sürekli bağırıyor nerden bulucam her dakka lazımlığı ben :)

Erkek çocukları geç söylüyorlarmış..Şimdi de bezimizi çıkarıp geziyoruz ne yapıcam kararsız kaldım..Altına da yapıyor tuvalete de..Kafam çok karışık kızlar:eek:fff:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
fındıgım ne durumdasınız valla bız de baslıycaz ama ben korkuyorum cocuktan cok
sekerparem alıstırırken onu rahatlatmaya calısıyodum sonra tatlı anı kalcak dıye ama kendımde aynı rahatlamayı yapamıyorum ınan kı

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
hala bezleniyoruz Aslim malesef yaptıktan sonra söylüyor oğlum seneye nisan gibi alıştırayım diyorum 3 yaşı bekleyeceğim kızım 2 yaşında söylemişti ama bir hafta sürdü kendileri söylüyorlar hazır olunca asli ne kendini uz ne fıstığı

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
lazımlığa oturtma klozet varsa aparatını al ve oturt orda daha rahat yapar
bende ilk başta lazımlık aldım ama onu oyuncak gibi kullanıyordu sonra bende kaldırdım..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar