Kızlar yardım edin...Tuvalet eğitimiyle başım belada..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
1000308_298x298.jpg

Biliyorsunuz geçen ay tuvalet eğitimine başladımoğlumda.

.26. ayımıza girdik..15 gün oldu başlayalı ama kakamızı hala altımıza yapıyoruz.

Yaptıktan sonra söylüyor oğlum..Ne yapmalıyım yardım edin kızlar off:derdimcok:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Ablacım söylesen sıkışınca bana haber ver oğlum, bezine yapma tuvalete yapalım gibi oyunlar falan oynasanız. eğlenceli hale getirebilirsen olur belki :acep:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ablacım söylesen sıkışınca bana haber ver oğlum, bezine yapma tuvalete yapalım gibi oyunlar falan oynasanız. eğlenceli hale getirebilirsen olur belki :acep:

Canım tuvaletini yaptığında kucağıma alıp lazımlığı klozete dökyoruz,bay bay yapıyoruz sifona o basıyor.. onu yapmayı bıraktım bu aralar..yeniden başlayım belki bir etkisi olur:derdimcok:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Canım tuvaletini yaptığında kucağıma alıp lazımlığı klozete dökyoruz,bay bay yapıyoruz sifona o basıyor.. onu yapmayı bıraktım bu aralar..yeniden başlayım belki bir etkisi olur:derdimcok:

lazımlığı tuvalete götür, anlat sen önce lazımlığa yapıyorsun sonra biz onu buraya döküyoruz, önce buraya yap de mesela .Hatta klozetinin üstünede gazeteden dergiden falan çizgi film resimleri kes onları yapıştır, cazip gelir alışır belki.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
lazımlığı tuvalete götür, anlat sen önce lazımlığa yapıyorsun sonra biz onu buraya döküyoruz, önce buraya yap de mesela .Hatta klozetinin üstünede gazeteden dergiden falan çizgi film resimleri kes onları yapıştır, cazip gelir alışır belki.

Yaptık canım başlangıçta hepsini yaptık ara ara söylüyordu da çişinisöylüyor onda sorun yok.kaka problem..

Ben biraz daha dikkatli gözlemleyim bar..Kaka yaparken sakin duruyo o zaman lazımlığa oturtayım:acep:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Yaptık canım başlangıçta hepsini yaptık ara ara söylüyordu da çişinisöylüyor onda sorun yok.kaka problem..

Ben biraz daha dikkatli gözlemleyim bar..Kaka yaparken sakin duruyo o zaman lazımlığa oturtayım:acep:

çokda sıkıştırma ablacım. Bu seferde utanır,çekinir ..ay zor galiba rabbim kolaylık versin.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
çokda sıkıştırma ablacım. Bu seferde utanır,çekinir ..ay zor galiba rabbim kolaylık versin.

Kızım bir haftada öğrenmişti,oğlum biraz zor oldu..Yok altına yapınca ne güzelaka yaptın aferin,bi dahakine tuvalete yapalım demeliymişiz onu dadenicem bakalım..Aklında olsun pis kokuyo,iğrenç falan demicekmişiz canım..:ko

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Kızım bir haftada öğrenmişti,oğlum biraz zor oldu..Yok altına yapınca ne güzelaka yaptın aferin,bi dahakine tuvalete yapalım demeliymişiz onu dadenicem bakalım..Aklında olsun pis kokuyo,iğrenç falan demicekmişiz canım..:ko

:ko evet ablacım biliyorum onu . zaten anneye o koku pis gelmiyor diyorlar ben ona güveniyorum

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
ben nişanlıyken alıştırma olsun diye yeğenimin altını bana aldırırdı yengem, çocuk kakasını yaptıysa almazdım, midem bulanır diye. O da anne olunca kokmuyorki derki birde koklardı yani :ne: :ko

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
gerçekten tiksinmiyormu insan canım :acep:

Çok sevdiğin için yavrunu başkasınınki kadar tiksindirici gelmiyo Deom

ben nişanlıyken alıştırma olsun diye yeğenimin altını bana aldırırdı yengem, çocuk kakasını yaptıysa almazdım, midem bulanır diye. O da anne olunca kokmuyorki derki birde koklardı yani :ne: :ko

O da tam aşıkmış heralde kuzusuna:ne:

biz hala başlamadık altını bağlıyorum hala

Siz ne kadarlıksınızcanım,erkek mi kız mı @flamingo

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar bugün varya tam bir felaketti..:bayil::eek:fff:

Sürekli altına yaptı..Dakika başı lazımlığa oturmak istedi..:ne:

Üşüttü mü acaba diyorum..Azcıkta gelse yapmak istiyor..Ayy deliricem az kaldı tam tımarhanlelik oldum var ya:derdimcok:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
1000308_298x298.jpg

Biliyorsunuz geçen ay tuvalet eğitimine başladımoğlumda.

.26. ayımıza girdik..15 gün oldu başlayalı ama kakamızı hala altımıza yapıyoruz.

Yaptıktan sonra söylüyor oğlum..Ne yapmalıyım yardım edin kızlar off:derdimcok:

bişey diyemeyecem çünkü çocuklarını wc ye kolay alıştıranıda gördüm zor alıştıranı da

biz ne yapacaz kara kara düşünüyorum zaten inşallah kolay olur çok uğraştırmazlar beni

erekenmi başladın acaba wc eğitimine belki oğlun halen hazır değildir :interest:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bişey diyemeyecem çünkü çocuklarını wc ye kolay alıştıranıda gördüm zor alıştıranı da

biz ne yapacaz kara kara düşünüyorum zaten inşallah kolay olur çok uğraştırmazlar beni

erekenmi başladın acaba wc eğitimine belki oğlun halen hazır değildir :interest:

Canı istediğinde söylüyor ama canım ya..

Çişidealtına yapmaya başladı..Sil baştan yeniden başladık eğitime:bayil:

Hiç rahatsız olmuyor mu peki canım,sen ne zaman alıştıracaksın?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar