Kızlar şu yastık üstündeki kuşlardan nerede bulabilirim dersiniz?

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
attachment.php

Kızlar satılan bir yer gördünüzmü acaba?Kendim yapacagım nişan yastığımı Şimdi herkez sen nişanlı degilmisin zaten diyecek :)Sadece aile arasında oldu söz gibi yani:) Bu sefer epey büyük bişi olacak:)Neyse nette baktım 45 lira yastık asla vermem bu parayı :) aynısından yapabilirim şu kuştan bulabilir isem :( tabi yardımcı olursanız:panter:

Ekli dosyalar

• NISAN-YUZUK-YASTIGI-33-TL-KARGO-BIZDEN__22293828_0.jpg
    NISAN-YUZUK-YASTIGI-33-TL-KARGO-BIZDEN__22293828_0.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 163

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
aynı kuşlardan hem büyüğünden hem küçüğünden vardı bende hatta gagasında alyans tutuyorlardı. lazım olur diye almıştım nereye tıkıştırdım bilmiyorum bulursam gönderirim sana ne zamana lazım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım, inan bilmiyorum; ama pastanelere falan sorsan. Bazen onlarda oluyor bu tarz şeyler. Birde bebek şekerleri gibi şeyler satan yerlere de sor bakalım. Oralarda da bulabilirsin :eek:

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
kuş olmazsada çiçek olabilir canım ben evi araştırıyorum. Nerden baksan 5 sene önce aldımama tekrar aldığım yere bakarım belkide vardır

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
aynı kuşlardan hem büyüğünden hem küçüğünden vardı bende hatta gagasında alyans tutuyorlardı. lazım olur diye almıştım nereye tıkıştırdım bilmiyorum bulursam gönderirim sana ne zamana lazım

Ayy meleğim teşekkürler ..Çiçek düşündüm bende ama o kuşları çok begendim ya Ankaradayım ben ama pek fazla gezmeyi sevmiyorum o yüzden böyle yerini önceden öğrenip gitmek daha iyi oluyor benim için ..Hem bu sıcaklarda dışarı pek durulmuyor..Çok acil değil ama ne kadar çabukta bulursam iyi olur..

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Hepinize teşekkür ederim fıstıklar gören olursa bana söyler umarım :)

yasemen81

Daimi Üye
Tepki
939
böyle şeyle tahta kalede olabilir bncuk ceyiz sebetleri satan yerlerde olur eğer istanbuldaysan bir bak tahtakalede herşeyi bulabilirsin

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Buldum canlarım aradıgımı:) hatta daha fazlasını :) hepizide teşekkürler...

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
sünnet kına vs.şekerleri satan yerlerde var cnm organizasyon yapanlardada satılıyo kemeraltında görmüştüm bunlardan

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Nerde buldun canım,belki senin gibi arayıp nulamayan arkadaşlar olur burayı okurlar

Fikir olur onlara da-ayse

Kızılayda tatlım iş hanı gibi biryerin alt katında ..caddenin köşesine vitrinin içine koymuşlar sattıkları ürünleri önceden de gittiğim biryerdi orası..Ama görmelisiniz harika şeyler var ben orada çalışsan cidden ömrüm uzar çok tatlı ufak tefek şeyler var ..Ama tam adres bilmiyorum eger ihtiyacı olan olursa özelden yazsın ablam ile gitmiştik ablama sorar ögrenirim..

ebrar-85

Aktif Üye
Tepki
47
istanbulda olsan eminönündeki toptancılarda bulursuun ankarada da sanki ulusta olur böyle şeyler

OP
_Dersena_

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
sadece kumaş kaldı alacagım :) ve biraz elyaf:) yapınca resmini paylaşacagım sizlerle :):findikim:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
valla bu kuşlara bende bayılıyorum mısır çarsısında varmış öle dediler ama izmirde nerde vardır bilmiyorum çeyizcilerde vardır bazen dikim yapan mağazalar oluyo

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar