Kızlar Lütfen Yardım Edin ! !

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Aklima cok sey getirdim istemesemde. ama ihtimal bile veremiyorum olamaz diyorum. evet o esime göz koymus olabilir cünkü neler neler yapti evlendigimden buyana. ama esim öyle birisi degil.
insallah yanilmiyorumdur Allah yardimcim olsun.

canısı eşinle muhakkak konuş
eşimin yengeside tehlikeli madde
ah ah yengesi yalanlarıyla dolanlarıyla eşimi kandırıp neler etti neler
ama havasını aldı sanki eşimin ağzına girecek eşimde onun
kıskançlıklarından dolayı yapıyorlar
gene aynı ama bi korkuta bilseler beni
ay varya senin bu halin beni bayagı sinirlendirdi
bi koşu size gelip o ikisini k.validenle eltini öldüresim geldi

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Çok önemli ve çok üzücü bir durum ,ama bence büyüyle uğraşan insandan hiç birzaman hayır gelmez ,insanların yaptırdığı büyü ancak o insanın imanı giderse tutarmış ,ee bu kişi de onu göze aldığına göre ,allahtan korkusu yoktur o kişinin ve böyle insandan hertürlü kötülük beklenir ve gelir...ev filan düşünmeyin bence hiç birşey sizin mutluluğunuzdan ve can güvenliğinizden daha önemli değil,eşine mutsuz olduğunu ve evde kalmak istemediğini söyle uygun bir dille ,eğer algısı zayıf ,gözü kör değilse ve altta yatan başka sebepler yoksa seni anlayacaktır,eğer anlamıyorsa, bence eşine de fazla güvenmesen iyi edersin .

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
cnm allah yardımcın olsun başta.eltin o işlerle uğraşan biriyse muhtemelen eşine ve kaynanada yapmıştır bişiler.kaynanan çok sevdiğine göre onu.
bu durumda yapılacak en mantıklı şey evini ayırmak eltini kesinlikle görmemek evine almamak hatta
bunu başarmak zor belki ama yapmalısın bebeğin için zaten o doğunca eşinide görmiyecek gözün yani bebeğin için yaşamaya başlıyaaksın.
hep oku evini sık sık sirkeli suyla sil.gerisini allaha havale et.inşşşşş .kayınvalidenle görüş ama eltinle küs resmen konuşma yani naparlarsa yapsınlar

OP
melis22
Tepki
72
eltinin yaptığının insanlıkla uzaktan,yakından ilgisi yok.eşinle ne yap,et konuş canım...evi kaybetmemek adına seni ve doğmamış bebeğini kaybetmeyi göze almamasını söyle..tükürmüşüm evine:sinir:

Cok haklisin :( artik korkar oldum herseyden evi kaybetmemek icinmi tüm bunlar yoksa daha kötü biseylermi var bilmiyorum :mendil:
benim icin bebegim melegim önemli.. yalan dünyanin malinda gözüm yok
ben dogru olduktan sonra o da bulunur elbet..

OP
melis22
Tepki
72
canım bu sözü lafı eşinize dedinizmi yengen böyle diyor diye
ne demek yani kaynımla arama girdin
bu laf nasıl bi laf allah allah gözümü varmış eşinizde eşi dururken
ay vallah yazdıklarını okuyunca benimkiler gözümün önüne geldiler gerçi senin olayla benimkiler farkılı ama sonuçta seninkiler ile benimkilerin davranışları aynı
kötüler işte
bak canım eşinle oturup bi güzel konuş tam altlı üstlüsünüz ne malüm bu pislik elti evine gelip sana ve bebeğine zarar vermeyeceği aman kendini koru ve sakın
eğer eşin seni destekliyor ise senden yana ise ikna et etmenin yollarını bul
ve ayrıl o evden
sen şuan yurut dışındamısın bebeğini doğurmak için gelme o zaman ordan eşinide al oralara
ne işin var bi daha o evde
ay ne kızdım şimdi varya peki eşin yengesinin öyle yapmasına birşey demedimi hani bebeğinizi düşürmeniz için karnınıza vurmuş ya
vallah o kadını evime bilem sokmam
ben eşimin ye-ngesiyle 6 senedir konuşmuyorum evimden bilem kovdum
dikdatör ol biraz ezdirme kendini onlarda kim oluyor
boşayacaksa eşim boşasın umrumda değil
eşim bana boşarım seni dedi ailesi için yengesi için yani
bende dikleştim eşime boşayacaksan boşa umrumda değil dedim hiç değilse beni zararlı insanlardan kurtarmış olursun dedim
altlı üstlü oturuyoruz ama suratlarını görmüyorum oralı değilim sende eşinle konuş anlaş
zarar gelen insandan uzak dur yakınlaştırma kendine
hele o lafın ne demek oldugunu eşine sor

Canim ben bunu kaynanamada sordum ne demek kaynimla arama girdin dedim.
anne bu ne demek oluyor dedim. bana ne dedi biliyormusun
onun piskolojisi bozuldu siz esinizle iyi olunca kendisi esiyle kavga edince ne dedigini bilmemis :(

senin icinde cok üzüldüm. inan. ama sen dogru olani yapmissin.

eltimin kocasi askerdeyken benim esim onunla ilgilenmis. bu durumdan dolayida gören herkes onlari kari koca sanmis. aralarina girmemem gerekiyormus. gerekirse gittigim her yere gelmesi gerekiyormus eltimin
kaynanam böyle dedi banaa :mendil::mendil::mendil: dayanamiyorum artik

OP
melis22
Tepki
72
canısı eşinle muhakkak konuş
eşimin yengeside tehlikeli madde
ah ah yengesi yalanlarıyla dolanlarıyla eşimi kandırıp neler etti neler
ama havasını aldı sanki eşimin ağzına girecek eşimde onun
kıskançlıklarından dolayı yapıyorlar
gene aynı ama bi korkuta bilseler beni
ay varya senin bu halin beni bayagı sinirlendirdi
bi koşu size gelip o ikisini k.validenle eltini öldüresim geldi

:( :( oysa elti kardes olmali onlarin esi ayri bizim esimiz ayri
herkes bizim gibi düsünmüyor iste.

bana destek bi kocam var ama korkuyorum annesi cok üstüne gidiyor. yengenle konusacaksin diye.
torununu öldürmek isteyen bi kadinla konus diye israr ediyor ogluna :sok bu nasil bir kaynana yada neden sadece bana kaynanalik tasliyor.
sanirim gercekten eltimin yaptigi büyüler ters tepti kocasi degil annesi sevdalandi eltime :sok:sok:sok

OP
melis22
Tepki
72
Çok önemli ve çok üzücü bir durum ,ama bence büyüyle uğraşan insandan hiç birzaman hayır gelmez ,insanların yaptırdığı büyü ancak o insanın imanı giderse tutarmış ,ee bu kişi de onu göze aldığına göre ,allahtan korkusu yoktur o kişinin ve böyle insandan hertürlü kötülük beklenir ve gelir...ev filan düşünmeyin bence hiç birşey sizin mutluluğunuzdan ve can güvenliğinizden daha önemli değil,eşine mutsuz olduğunu ve evde kalmak istemediğini söyle uygun bir dille ,eğer algısı zayıf ,gözü kör değilse ve altta yatan başka sebepler yoksa seni anlayacaktır,eğer anlamıyorsa, bence eşine de fazla güvenmesen iyi edersin .

:( haklisin. ben esime cok güvensemde artik icimde kuskularim cogaldi.cünkü
kocama güveniyorum ama onlara güvenemiyorum.
ben Allaha inaniyorum insallah tutmaz yaptigi büyüler
amin

OP
melis22
Tepki
72
cnm allah yardımcın olsun başta.eltin o işlerle uğraşan biriyse muhtemelen eşine ve kaynanada yapmıştır bişiler.kaynanan çok sevdiğine göre onu.
bu durumda yapılacak en mantıklı şey evini ayırmak eltini kesinlikle görmemek evine almamak hatta
bunu başarmak zor belki ama yapmalısın bebeğin için zaten o doğunca eşinide görmiyecek gözün yani bebeğin için yaşamaya başlıyaaksın.
hep oku evini sık sık sirkeli suyla sil.gerisini allaha havale et.inşşşşş .kayınvalidenle görüş ama eltinle küs resmen konuşma yani naparlarsa yapsınlar

evet canim Allaha havale ediyorum ben onlari zaten.
benim yerimde kim olursa olsun. suan belki anne degilim ama annelik duygusu tasiyorum. nisan 2011 de bebegimi kucagima alacagim insallah.
öldürmek istedi ama basaramadi.
zaten konusmuyorum kendisiyle. konusmayida düsünmüyorum.
kaynanamin zoruyla esim konusursada ne yaparim inan bilmiyorum:mendil:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Evini sirkeyle sil bir güzel , çamaşır makinanın deterjan - bulaşık makinanın parlatıcı kısmına sirke koy her yıkamada..
Allah'a sığın hergün duanı et , başkaları yüzünden bebeğini üzme.
Onlar yokmuş gibi davranmaya çalış , aklından kötü düşünceleri de kov..

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Evini sirkeyle sil bir güzel , çamaşır makinanın deterjan - bulaşık makinanın parlatıcı kısmına sirke koy her yıkamada..

evet lilin dediğini yap canım çok faydası var ama sirkeyle silerken heryeri nas ve felak sürelerini fatiha süresini oku sakın sirkeli suyu wc ye dökme oldu o sakıncalı
birde gece eşinin üstüne dua oku canım bildiklerini faydası var ben yaptım
şimdi iyiyiz bi çaydırabilseler gene eşimi ama dokunamıyorlar

S

Saffarri

Misafir
bence esiniz ne derse desin onu ikna edip o insanlarin yanindan tasinin. bu ne kaynanalardan cektigimiz... kaynana denilince artik midem kaldirmiyo yaa.... yeter ama... tasin ordan derim. o insanlardan hayir gelmez.Allah yardimcin olsun cok uzuldum yaa

OP
melis22
Tepki
72
bence esiniz ne derse desin onu ikna edip o insanlarin yanindan tasinin. bu ne kaynanalardan cektigimiz... kaynana denilince artik midem kaldirmiyo yaa.... yeter ama... tasin ordan derim. o insanlardan hayir gelmez.Allah yardimcin olsun cok uzuldum yaa

Haklisin. insallah bunu basaracagim o evden ayrilacagim.
cok tesekkürler

OP
melis22
Tepki
72
evet lilin dediğini yap canım çok faydası var ama sirkeyle silerken heryeri nas ve felak sürelerini fatiha süresini oku sakın sirkeli suyu wc ye dökme oldu o sakıncalı
birde gece eşinin üstüne dua oku canım bildiklerini faydası var ben yaptım
şimdi iyiyiz bi çaydırabilseler gene eşimi ama dokunamıyorlar

tamam cok saol.
insallah sende hep mutlu olursun esinle.

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
ALLAH ıslah etsin kesinlikle yakınında dahi olma o insanların kocanı bir şekilde ikna et :alsana:

OP
melis22
Tepki
72

cok saol lili . :) insallah bu dediklerini yapicam.
rabbim korusun beni eltimin kaynanamin serrinden :(:(

OP
melis22
Tepki
72
Kizlar insallah hersey sizinde gönlünüzce olur.
cok zor bi sinavdayim insallah basaracagim bunu.

Fikirlerini paylasan tüm arkadaslara sonsuz tesekkür ediyorum.:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

OP
melis22
Tepki
72
ALLAH ıslah etsin kesinlikle yakınında dahi olma o insanların kocanı bir şekilde ikna et :alsana:

amin canim.
insallah ikna olucak :( evi kaybetmekten korksada bunu göze almasi gerekiyor.
yoksa dogmamis bebegi öldürmek isteyen birisi ne insan olabilir. nede bebegim dogunca ona aciyabilir.
Allah korusun. bebegime bisey olursa ben ne yaparim:mendil:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
amin canim.
insallah ikna olucak :( evi kaybetmekten korksada bunu göze almasi gerekiyor.
yoksa dogmamis bebegi öldürmek isteyen birisi ne insan olabilir. nede bebegim dogunca ona aciyabilir.
Allah korusun. bebegime bisey olursa ben ne yaparim:mendil:

Kötü düşünme Rabbim uzak etsin sizi onlardan ALLAH saklığı ile bebegini kucagına almayı nasip etsin tatlım .. Herşey kazanılırda şu dünyada malda parada sağlıga zarar gelmesin yeter ki ..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar