Kızlar, kullanmadığımız eşyaları takas edelim mi?

Tepki
52
ilk başta benimde ilgilmi çekti ama bence iki sorun var burda bence
1 kimse resim çeip onları koymak ile uğraşmaz gibi
2 ise düşünecektir ben buu veriyorum karşılığında ne alacağım ya şöyle böyle olursa diye bu durumu yaşamamak adına katılım yapılmıyordur. Yoksa hepimizin dolabından neler çıkar

OP
pamukelf

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
ilk başta benimde ilgilmi çekti ama bence iki sorun var burda bence
1 kimse resim çeip onları koymak ile uğraşmaz gibi
2 ise düşünecektir ben buu veriyorum karşılığında ne alacağım ya şöyle böyle olursa diye bu durumu yaşamamak adına katılım yapılmıyordur. Yoksa hepimizin dolabından neler çıkar

canım biz takas etmek istediğimiz eşyaların fotoğraflarını eklicez ve başkasında beğendiğimiz birşeyi takas etmek için karşı tarafa onun eşyasına eşdeğer bir eşyamızı sunacağız. Aslında bu durum forumlarda çok yaygın bizde yapabilsek hem dostluklarımız pekişir hemde hiç kullanmadığımız şeyler dolapta ziyan olacağına bir arkadaşımız kullanır.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Çizmeler 37 numara ben 39 numara giyiyorum...
aslında beğenmiştim ama takasa giremiyorum bu yüzden:)

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Bencede güzel bir fikir,takas için illa eş değer olması gerekmiyor kullanılmayan eşyanın dolapta boş durmasından iyidir.resim eklenir beğenirse her iki taraf takas edilir.

Tepki
3
benim elimde 0-3 ay kız bebek kıyafetleri var bunları ihtiyacı olan birine yollarım,kargo ücreti karşılığında bende 6 ay ve üzeri bebek kıyafeti gerekli,ilgilenen olursa sevinirim,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar