Kızlar çok gerginim .........

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızlar sürekli tekrarlayan sistitle uğraşıyorum bir süredir bugün tekrar üroloğa gittim tahlil falan yaptırdım yarında ilaçlı film çekilcek akşam müshil falan nolcak bakalım drda hemen geçmeyebilir sorunu bulursak işimiz kolaylaşır dedi çok kötü oldum iftarda benide unutmazsanız sevinirim dualarınızı ve varsa yaptıran fikirlerinizi bekliyorum :uzgun:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun canım ya..biz kadınların sık sık karşılaştığı bir sorun bu ve oldukça da zor bir durum ,sana bir abla tavsiyesi maydanozu kaynat ılık ılık suyunu iç ayrıca kaynattığın sapları gazlı bezin içine sar ve iç çamarının içine koyup giy ama soğuk olmamalı dayanabileceğin sıcaklıkta olsun ,faydasını hemen göreceksin inan bana bu yöntem senin çektiğin sıkıntıyı geçirir ama nedenini öğrenmek için dr'unu dinlemek şart..geçmiş olsun tekrar:panter:

M

madesam

Misafir
rahat ol canım kasma o kadar kendini.. gerilsende olcak gerilmesende.. en iyisi takma kafana çok fazla..

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
geçmiş olsun canım dualarımız seninle rabbim şifa versinn
sağol canım amin
geçmiş olsun canım ya..biz kadınların sık sık karşılaştığı bir sorun bu ve oldukça da zor bir durum ,sana bir abla tavsiyesi maydanozu kaynat ılık ılık suyunu iç ayrıca kaynattığın sapları gazlı bezin içine sar ve iç çamarının içine koyup giy ama soğuk olmamalı dayanabileceğin sıcaklıkta olsun ,faydasını hemen göreceksin inan bana bu yöntem senin çektiğin sıkıntıyı geçirir ama nedenini öğrenmek için dr'unu dinlemek şart..geçmiş olsun tekrar:panter:
sağol canım mutlaka denicem on uda zaten sıcakla aram iyi bu aralar yaz günü sıcak arar oldum :sinifsinif:
rahat ol canım kasma o kadar kendini.. gerilsende olcak gerilmesende.. en iyisi takma kafana çok fazla..
sağol canım o kdar zorki takmamak 15dkda bir wc gitmek karın ağrısı :uzgun:
sistit ne demek bilmiyorum canm benm ama dualarım seninle :acep:
Rabbim şifa versin inşallah kıyamam

sürekli tekrarlayan mesane iltihabına sistit denir canım tabi bakalım mesanede başka sorun varmı bakılcak sağol canım

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Korkma canım bişey yoktur emin ol bendede aynı sorun var bi sabah işe gidemedim bu yüzden sürekli tuvalete gitmekten ağrıdan acıdan mahvolmuştum ilaçlarda fayda etmedi bunun en güzel yolu arkadaşında dediği gibi bi çap maydanozu kaynat ılık ılık suyunu iç ve kendini her zaman sıcak tut :)

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
geçmiş olsn çikolata
inş. tedavin kolay olur:dertli:
sağol canım amin inşallah yarın film cumayada sonuçları göstericem umarım kurtulurum bu dertten
Çiko geçmiş olsun canım bakalım dr un ne diyecek.Bana gülme ama ben bu durumda hemen oturma banyosu yapıyordum anında beni rahatlatıyordu.
yok canım bende sıcağa bayılıyorum zaten hastayken şimdi oturduğum yere ateş koysan kalkmam:sinifsinif:
Korkma canım bişey yoktur emin ol bendede aynı sorun var bi sabah işe gidemedim bu yüzden sürekli tuvalete gitmekten ağrıdan acıdan mahvolmuştum ilaçlarda fayda etmedi bunun en güzel yolu arkadaşında dediği gibi bi çap maydanozu kaynat ılık ılık suyunu iç ve kendini her zaman sıcak tut :)
sanada geçmiş olsun canım umarım tekrarlamaz ben 2-3 yıdır çekiyorum bu hastalığı
yoktur tatlım aklına kötü şeyler getirme Allah korusun
sağol tatlım inşallah:lilav:
geçmiş olsun Allah acil şifalar versin güzelim.bende hiç duymamıştım bu rahatsızlığı ama açık açık anlatınca anladım.Etrafımda olanları duydum gerçekten acı verici bir durum.Allah yardımcın olsun.Dualarımız seninle ...

bu hastalık resmen süründüren hastalık diyebilirim ağrısı wcsi uzun yola gidemez oldum resmen sağol canım

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
geçmiş olsun ben önce kist anlamışım ki bende de sık sık çıkar ama maranki hocadan soğan kürü tavsiye etti hocalar kist mist kalmadı ama sistiti bende ilk kez duydum Rabbim acil şifalar versin çok geçmiş olsun

Tepki
52
Yaz aylarında daha çok arttığını biliyorum
en büyük sebebi göbek bölgesinden üşütmek
deniz kenarında isen ıslak mayolar çok kötü oluyor.
deniz kenarı değilde günlük hayatta ise de bel kısmı açık veya ter yapıp hava aldırmayacak şeyler çok kötü etki yapıyor bunu biliyorum çünki baya bir araştırmıştım ve bir aile dostu doktor arkadaşımız bunları söylemişti.

G

guzelcem

Misafir
Canısı ALLAHIM acil şifalar versin.... aynı dert bende de var artık nefret etdim doktor doktor gezmekden sonunda mesanemde sarkma ama sık sık tuvalete usandım ilaçlarla günde 5-6 litre su içerek geçiştirmeye çalışıyorum sonuç ise ameliyat dedi doktorum korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum canlarım RABBİM dermansız dert vermesin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar