Kızlar bişey soracağım

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
selam kızlar ben bu ay hastalanmadım yani 12 gün gecikti hamilemiyim derken dün test yaptım değilmişim ve tartıya çıktım çok çıktım ya 3kg kadar bu kadar kilo yaparmı gecikmesi fikirlerinize ihtiyacım var

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bi arkadaşım 2 ay olamdı 4 5 kilo fazlası vardı normale göre panik yaptı kesin hamileyim diye test yaptı 2 kere bişi çıkmadı onra adet oldu yani olabiliyor böle geçikme benimde mesela gecikmese bile mutlaka 2 kilo alıyorum adetdönemi sonra birden gidiyo normal bence

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sen de bendensin canım :cak: Benim de gecikti, tüm vucudum şiş resmen, patlayacağım. test yapmadım; ama olma ihtimalim de yok biliyorum yani. Ben de herhangi bir kist olmamasına rağmen ve tüm hormonlarım düzgün olmasına rağmen adet düzensizliği oluyor. Mevsimsel şartlar(hava değişikliği), stres bunlar etkiliyor canım.

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Sen de bendensin canım :cak: Benim de gecikti, tüm vucudum şiş resmen, patlayacağım. test yapmadım; ama olma ihtimalim de yok biliyorum yani. Ben de herhangi bir kist olmamasına rağmen ve tüm hormonlarım düzgün olmasına rağmen adet düzensizliği oluyor. Mevsimsel şartlar(hava değişikliği), stres bunlar etkiliyor canım.

benimde aynen hava ve stres çok etkiliyor belki soğuklar başladı iice ondan sanırım offf

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim benim sakin sagligini ihmal etme doktora gorun mutlaka.biz kadinlar oyleyiz zaten.hep kendimize dikkat ayirmayiz.insallah iy olur opdum

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
benimde dünden beri moralım cok bozuk habıre aglıyorum.1 ayda tam 4kilo almısım.herhalde doguma gıdene kadar 30 kılo alacam. :aglayan:
canım bazen adet gecıkmesı kılo yapabılıyor takma kafana cok fazla.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar