Kızlar acil yardım :((

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
yaaa kızlar bısey sorucam sıze malum bugun bılıyorsunuz dogum gunumdu bugunle bırlıkte tam 7 gun adetım gecıktı bızde dusunduk kı kocısımle eger bebıs :hamis: varsa bugun ıcın test yapalım dogum gunu hedıyesı olsun demısdık test yaptık ama sonucum negatıf cıktı:uzgun::gitme: sımdı tabıı moralımız bozuldu ıster ıstemez :aglayan: sımdı dıyoruz erken mı davrandık yoksa teste bozuk cıkma ıhtımalı var mı offfffff alt ust olduk resmen yaa cok umutlanmıstık ama :gitme: boyle testı bozuk cıkan ya da yaa ne bılıyım bana yardım edın bısıler soyleyın cok uzgunum :aglayan::aglayan:

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
canım benim destin yanılma payı var biliyosun hormonların yüksek olunca net sonuç verir hemen morelini bozma beş kdk sonra yini bi bak bazen geç algılıyo inşallh senin için hakkında hayırlısı olur belirtileri varmı hastalığını.

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
başak'ın da dediği testte hata olma ihtimali var her zaman ,en doğru sonuç kan testi

inşallah rabbim gönlüne göre versin :hamis:

OP
be_reN

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
evet canım bılıyorum haklısın kan tahlılı de dusunuyorum bı kac gun daha gectıkten sonra olmadı ole yapıcaz artık :uzgun: bende ona sasıyorum yaa daha oncede gecıkmelerım olmustu ama en azından adet olma belırtılerım vardı sımdıyse ıse hıc yok bı belırtı ve bu sonuc ıster ıstemez uzdu benı ınsallah canım ınsallah cok tsk ederım yaa bu defada cıdden cok ıstıyorduk esımde bende cok umutlanmıstık :uzgun::gıtme:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim inşallah bebiş vardır

Benim arkadaşımında adeti geçmesine rağmen kan testinde dahi çıkmamıştı; ama şimdi 8,5 aylık hamile.

Bence biraz daha bekle en azından 1 hafta kadar daha. Sonra Beta HCG testi yaptırt. İnşallah hamilesindir canımcım.:hhhhhh:

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
canım sakın umudunu kesme o testlerin negatif sonucu güvenilir değil..ya eczaneden predictor marka gebelik testi al ben onunla yaptım hemen çıktı çok kesin sonuç veriyor..yada git kan testi yaptır..ucuz teslere asla güvenme..sakın ağlayıp da kendini üzme..benim yengemin o ucuz testlerle 2 ayı aşkın hamileliği bile çıkmadı...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kız berennnnnnn oy boyle bı durum varmı teyze olurmuyum :D bırsam once olucak derken sen ıkımızde solladınmı yoksa:D
daha co kerken 7 gunde bellı olmazkı bıraz daha bekle cnm kan testı en ıyı sonuc
ama heyecanlandım ya hamıleysen:hamis:-kop

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
-kop -kop :kayris: :kayris:cnm benim ben 20 gün bekledim o çift çizgiyi 20 günün sonunda gördüm biraz daha bekle istersen varsa rabbim rızkıyla gönderir yoksada bozma sakın moralini bebemm biraz daha bekle derim ben 10 günü tamamla kan testi yaptırırsın yada gelişmiş testler var 35 tl biz öle öğrenmiştik gelişmiş gebelik testi dersen verirler gülüm olmadı kan testi yaptırırsın gülüm hadi hayırlısı :hamis: :cicibebek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Dırek kan testı yaptır.Ben ılk 3 ay hep gebelık testı yaptım yaptım hep nagtıf cıkt.En son pozıtıfde dr a gıttım 3 aylık hamıleydım.Yanılma payları cok yuksek bu testlerın.

Umarım gonlune gore olur sonuc:kayris:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
1 hafta cok erken yanilma payi var. ben yaptigim zaman 3-4 haftalikti. 2 tane test yaptim pozitif cikti ve hemen doktoru aradim randevu almistim o zaman da cok erkenmis deyip en az 7 haftaya randevu vermislerdi. biraz daha bekle derim. insallah hamilesindir canim:hamis:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
umudunu kaybetme hemen belki erken diye çıkmamıştır hem bugün olmazsa yarın olur be canım üzülme:cicibebek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
malesef buugn ulasılmaz kadın rolundeydım :sigara:
yarın ben ona ulasırım haberlerı canlı canlı alırım:salincak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar