Kızlaaar...spora gidiyorum....

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
kızlaaar dün itibari ile bir aylık spor salonuna yazldım -kop...haftada 5 gün,1,5 saat :esse:...hocamız spor okulu mezunuymuş...aerobic ve plates uzmanı :gulegule:...bir buçuk saat boyunca aletlerle çalıştırıyo,step yaptırıyo,aerobic yaptırıyo :eek:yna3....ama şu an canım yanıyo...karnımda ve kollarımda acı var ...yinede çok memnunum..inş. sıkılaşıp incelecem -kop-kop...eğer yararını görürsem bayrama kadar ve sonrasında da gitmeyi düşünüyorum :kayris:....Allah kuvvet versin....

tabi bu arada yediklerimede tikkat ediyom...-ciko-ciko

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
sende bu azim olduktan sonra,manken gibi olursun canım:)ilk gün hamlığından acıyor heryerin.alışınca geçecek.:dertli:başarılar dilerim:gulegule:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Süpersin canım -kop

bende gitmek istiyorum; ama hamilelik düşündüğüm için sanırım hafif hareketler yapmam gerekecek, hafif tempolu yürüyüş gibi :ates:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim hayirli olsun -hmm
istedigin kiloya ulasirsin insallah sporla vücudunda sarkmaz sikilasir:gulegule:

OP
Mss_42

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
teşekkürler arkadaşlar destekleriniz için :hhhhhh::hhhhhh:...bu gün yine gittim...hareketleri yaptıkça acılar azalıyo...eğlenceli yani...kendim için bişeyler yapmak bile hırslandırıyo :kupa:...hocamızda heveslendiriyo...ben 38,beraber gittiğim abla 46 yaşında...en yaşlıları biziz :ilknur:...görseniz 18,19 yaşında ama 90 kilo,70 kilo olan gençler var...insan üzülüyo o yaşta o kilolarla savaşıyorlar :eek:lmaz:...ama hiç azimli değiller...onlara eğlelnce gibi geliyo...işin ciddiyetinde değiller :alsana:...
bu gün birde hareketler bittikten sonra bi oynadık bi oynadık :eek:yna3:eek:yna3:eek:yna3...FINDIĞIMINKURDU duydunmu :hihh:...70 yaşında da oynayacam....:kptmya::kptmya:-ciko-ciko-ciko

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim vücut alisiyor spora ondan yoktur aci zamanla yapmadiginda vücudun acicak bence-kop

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
teşekkürler arkadaşlar destekleriniz için :hhhhhh::hhhhhh:...bu gün yine gittim...hareketleri yaptıkça acılar azalıyo...eğlenceli yani...kendim için bişeyler yapmak bile hırslandırıyo :kupa:...hocamızda heveslendiriyo...ben 38,beraber gittiğim abla 46 yaşında...en yaşlıları biziz :ilknur:...görseniz 18,19 yaşında ama 90 kilo,70 kilo olan gençler var...insan üzülüyo o yaşta o kilolarla savaşıyorlar :eek:lmaz:...ama hiç azimli değiller...onlara eğlelnce gibi geliyo...işin ciddiyetinde değiller :alsana:...
bu gün birde hareketler bittikten sonra bi oynadık bi oynadık :eek:yna3:eek:yna3:eek:yna3...FINDIĞIMINKURDU duydunmu :hihh:...70 yaşında da oynayacam....:kptmya::kptmya:-ciko-ciko-ciko

Anladım ben onu

OP
Mss_42

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
kızlaaar...bu mesajı yazalı bir ay olmuş...rapor verme zamanı gelmiş :kahve:...bu gün ölçülerim alındı...ve benim moralim düzeldi -kop....bir ayda göğüsten 10 cm...belden 18 cm....basenden12 cm...bacaktan 6 cm....incelmişim :sila:....ilk iki hafta 2 kilo 700 gr. vermiştim ....sonraki haftalar kilo veremedim :ilknur:...diyet,spor bi arada gidiyo ama ben zor kilo verenlerdenim....yalnız incelmem çok fark etti :sila:...görenler çok zayıflamışsın diyo....yazın giyemediğim bütün kıyafetlerin içine şimdi rahatlıkla oluyorum -kop...bu arada iki haftadır kayınvalide ve kayınpeder bende bayrama kadarda burdalar ...buna rağmen yememe dikkat ediyorum...yani kendimi aştım :sila:...spora ara verdim...bayramdan sonra devam edicem :esse::cicek:....inş...biraz daha zayıflayacağım....:kupa::kupa:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kızlaaar...bu mesajı yazalı bir ay olmuş...rapor verme zamanı gelmiş :kahve:...bu gün ölçülerim alındı...ve benim moralim düzeldi -kop....bir ayda göğüsten 10 cm...belden 18 cm....basenden12 cm...bacaktan 6 cm....incelmişim :sila:....ilk iki hafta 2 kilo 700 gr. vermiştim ....sonraki haftalar kilo veremedim :ilknur:...diyet,spor bi arada gidiyo ama ben zor kilo verenlerdenim....yalnız incelmem çok fark etti :sila:...görenler çok zayıflamışsın diyo....yazın giyemediğim bütün kıyafetlerin içine şimdi rahatlıkla oluyorum -kop...bu arada iki haftadır kayınvalide ve kayınpeder bende bayrama kadarda burdalar ...buna rağmen yememe dikkat ediyorum...yani kendimi aştım :sila:...spora ara verdim...bayramdan sonra devam edicem :esse::cicek:....inş...biraz daha zayıflayacağım....:kupa::kupa:

masallah canim vücut sikilasiyor demekki tebrik ederim istedigin ölcülere gelirsin insallah

G

guzelcem

Misafir
:dertli: hamileyim canlarım şimdi kilo alacam ne güzel zayıflamışdım şimdi ne yapacam yaaa:mendil: çok üzülüyorum :mendil:

Sivasin gülü

Daimi Üye
Tepki
860
Benim kaybettiklerim yoktur, vazgectiklerim vardir
[Mss_42;432558]kızlaaar...bu mesajı yazalı bir ay olmuş...rapor verme zamanı gelmiş :kahve:...bu gün ölçülerim alındı...ve benim moralim düzeldi -kop....bir ayda göğüsten 10 cm...belden 18 cm....basenden12 cm...bacaktan 6 cm....incelmişim :sila:....ilk iki hafta 2 kilo 700 gr. vermiştim ....sonraki haftalar kilo veremedim :ilknur:...diyet,spor bi arada gidiyo ama ben zor kilo verenlerdenim....yalnız incelmem çok fark etti :sila:...görenler çok zayıflamışsın diyo....yazın giyemediğim bütün kıyafetlerin içine şimdi rahatlıkla oluyorum -kop...bu arada iki haftadır kayınvalide ve kayınpeder bende bayrama kadarda burdalar ...buna rağmen yememe dikkat ediyorum...yani kendimi aştım :sila:...spora ara verdim...bayramdan sonra devam edicem :esse::cicek:....inş...biraz daha zayıflayacağım....:kupa::kupa:

Darisi basima dermisim. Yine 5 kilo versen bile yeterli.-kop

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar