Kızım okula basladı

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
hayırlı olsun benim oglumda başladı ama senin kadar mutlu degilim 3. haftaya girdik hala benimle sınıfta oturuyor cezayı denedik ödülü denedik rehberlikle görüştük bırakıp kaçtım daha felaket oldu ne yapacagımı bilemiyorum artık psikiyatriye götürcem en son çare :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hayırlı olsun benim oglumda başladı ama senin kadar mutlu degilim 3. haftaya girdik hala benimle sınıfta oturuyor cezayı denedik ödülü denedik rehberlikle görüştük bırakıp kaçtım daha felaket oldu ne yapacagımı bilemiyorum artık psikiyatriye götürcem en son çare :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

sabırlı ol canım daha okullar açılalı ne oldu belliki daha önce anasınıfı kreş vs gitmemiş çok normal geçen sene kreşe gitti oğlum bende 10 gün bekledim başında bu senede devlet anaokuluna başaladı hiç sorun yaşamadık evde güzel konuş herkes gidiyor kimse annesini istemiyor falan vs tek çözüm sabırlı olmak elbet alışacak kim okula alışamamışki

OP
A

akca

Üye
Tepki
62
rukiyecim sabırlı ol seninki gibi aglayan çocuklar çogunlukta ögretmeninden yardım iste yada sınıfı degiştir inş en kısa zamanda alışır canım

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Konuyu şimdi gördüm miniğe hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum.Yolu aydınlık olsun

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
sabırlı ol canım daha okullar açılalı ne oldu belliki daha önce anasınıfı kreş vs gitmemiş çok normal geçen sene kreşe gitti oğlum bende 10 gün bekledim başında bu senede devlet anaokuluna başaladı hiç sorun yaşamadık evde güzel konuş herkes gidiyor kimse annesini istemiyor falan vs tek çözüm sabırlı olmak elbet alışacak kim okula alışamamışki

anasınıfınada gitti hiç sorun yaşamadık sınıfı degiştirelim diyorum kabul etmiyor güzellikte kötülükte fayda etmiyor sabır taşı çatlamak üzere :böö::böö:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ALLAH zihin açıklığı versin canım ne güzel birduygudur dilerim çok başarılı olur:huhuu:

OP
A

akca

Üye
Tepki
62
arkadaşlar hepinize çok teşekür ederim şimdi çok hevesli okula gidiyo inş hep böyle olur kızım büyümüşte okula basladı inanamıyorum

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hayirli olsun canim, umarim okulunda, derslerinde basarili olur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar