Kızım Eda'nın Doğumu Ve Onu Kaybedişim

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Hiç kolay değil ne yaşadıkların nede seni teselli edebilmek sevenlerin için tutun hayata senin yaşadıkların kolay değil ama yalnızca sen değilsin bunları yaşayan.Nazmiye ablam aynı derdi yaşadı ve kocasıyla birbirlerinin çocukları oldular ve çevrelerine ışık saçtılar dilerim sizde ışık saçanlardan olursunuz:sim3:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
öznurum canım benim RABBİM sabır versin kelimelerin boş olduğu bir zaman kurban olduğum Allah şefaatçiniz etsin küçük meleğinizi size, hiç kolay bir durum değil Allah yardımcınz olsun

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
ay canım çok üzüldüm gözyaşlarımı tutamadım okurken...rabbim sabır versin canım...boğazım düğümledi meleğin seni bekliyo canım

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ne yazacagimi bilemiyorum, Rabbim yaninizda olsun her zaman. Yazdiklarin cok etkiledi beni. Rabbim yardimcimiz olsun.

rky

Yeni Üye
Tepki
7
Canım arkadaşım benim..acını taaa içimde hissettim desem klişe olacak ama başka bir tarifi de yokki...Allah sabrının mükafatını versin

egem

Daimi Üye
Tepki
517
çok geçmiş olsun seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de 21 haftalık hamile iken ikiz bebeklerimi kaybedip sezeryanla doğum yaptım..birkerecik yüzlerini gördüm birdaha göremedim dün ibi aklımda..
şimdi bir oğlum daha oldu rabbim oğluma sağlık versin inşallah
sana da geçmiş olsun
rabbim kimseye yaşatmasın

fufuk

Aktif Üye
Tepki
65
gerçekten senin adına üzüldüm canım.ben de bebeğimi doğmadan kaybettim seni bir nebze de olsa anlıyorum.bir annenin yaşayabileceği en büyük acıyı yaşamışsın sana allah sabır versin canım.ama sevdiklerin için hayata tutunmak zorundasın.kendine dikkat et bitanem

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Rabbim kimsenin başına vermesin böylesi büyük acıyı.. Yaşamadan anlayamayız zor biliyorum ama az da olsa tahmin edebiliyorum.. Allah sabır versin şefaatçiniz cennette bekliyodur sizi üzülmeyin..

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de okuduğumda ağlamıştım. Allah Sabır versin inşallah.

G

guzelcem

Misafir
Canısı ALLAHIM sana sabır gayret versin :uzgun::dertli::uzgun:ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Off allahım sen çok büyüksün inşallah sabrinida vermistir.Suan yüzün guluyodur öznur eda....:uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar