Kız Kardeşimin Yeni Gelin Evi

G

guzelcem

Misafir
Canısı RABBİM yuvalarına huzur ve mutluluk yağmurları yağdırsın... başlarını güldürsün hayırlı geçim versin...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
çok zarif çok şık , detaylar sade ama çarpıcı, allah geçim versin inşallah, mutlu olsunlar hep :)

Herşey çook Güzel Ince Düşünülmüş. Mutluluklar Diliyorum

Canısı RABBİM yuvalarına huzur ve mutluluk yağmurları yağdırsın... başlarını güldürsün hayırlı geçim versin...

Allah razı olsun canlarım..Bu güzel dua ve temenniler için teşekkür ediyorum:hhhhhh:

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
hep bakmayım bu sefer diyorum ama bakmaktan kendimi alamıyorum yeni gelin evlerine felan.konuyu okudum da biraz.ben değilim demek ki bu konuda içinde bir sürü uhde kalan.nese SAĞLIK olsun diyelim

kız kardeşin ve eşi o evde hep sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşasınlar inş.hayırlı bi zaman da da bebişleri olsun.ama daha erken.bana noluyosa:cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
vaaaaaaaaooooooowwww
muhteşem tek kelimeyle !!!!!!!!!

şahım allah kardesine ömür boyu mutluluk saglık versin bitanem :eek:
evi cok güzelldi bu güzel gezinti icin tesekkür ederiz sanada :eek::hhhhhh:

KRİZANTEM

Aktif Üye
Tepki
148
Çok zevkli döşenmiş. Mobilyalara bayıldım. Hangi marka acaba.ALLAH ağız tatıyla oturmayı nasip etsin. Mutlulukları daim olsun.

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
ayyy bayıldım cnm çok güzel olmuş evi kendimi dekore etti çok merak ettim öyleyse süper bir zevke sahipmiş kardeşin allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin inş.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Beğenmenize çok sevindim.Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah

Eşi ve kendisi dekore ettiler tüm evin eşyalarından tutundan,boya rengine kadar-ayse

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar