Kıvanç'ın Yeni Bihteri!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
04B9D4295873235B2BC7D53A76031.jpg

Kıvanç'ın Yeni Bihteri!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Bade İşçil '' Bihter ve Behlül '' 'ün yerini alabilecek mi?

Ezel dizisindeki performansıyla ciddi bir hayran kitlesi edinen Bade İşçil, yeni sezonda yayınlanacak olan “Kuzey ve Güney” adlı diziyle ekranlara dönüyor. Uçankuş'un haberine göre alışveriş yapmak için geldiği Nişantaşı City's'de görüntülenen Bade İşçil, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynayacağı için çok heyecanlı olduğunu ve çekimler öncesi bol bol enerji depoladığını açıklarken, oyunculukta hedeflerinin büyük olduğunu ve sinema sektöründe kalıcı olmak istediğini belirtti.

Geçtiğimiz yıl raiting rekorları kıran ve hala hafızalardan silinmeyen Aşk-ı Memnu dizisinin iki önemli karakteri Bihter ve Behlül'ü canlandıran Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin performansı çok başarılı bulunmuş ve ikili birbirine çok yakıştırılmıştı. Yine uzun süre türkücü Mahsun Kırmızıgül ile birlikteliğinden sonra aldığı eğitim ile oyunculuğa başlayan Bade İşçil'in bu sezon oynayan Ezel dizisindeki başarısından sonra yeni yayın döneminde yayına girecek olan '' Kuzey ve Güney'' adlı dizide Bihter ve Behlül ikilisinin yakaladığı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı konuşuluyor.
YAZAN OS / STARLOUNGE
FOTOĞRAFLAR: İHA

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
başka oyuncu kalmadımı badeyi oynatıyorlar..fahriye evcen yada özgü namal olabilirdi mesela..

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
aşk-memnu gibi olamaz tabi ama bakalım belki tutar
flamingo canım fahriye neysede özgü namal hiç yakışmaz bikere kıvanç tatlutuğ`un boyuna yetişemez:zuzu:

H

Hera

Misafir
bade İşçil prenses kadar güzel bir kız yakışııırrrrrrr :huhuu: :yandanyandan:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bencede süper olur bihteri solda sıfır bırakır bu kız:)
Dizi tutarmı bilmem, orasını burasını açması lazım artık...Bihter öyle meşhur oldu...:1::1::1:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
aşk-memnu gibi olamaz tabi ama bakalım belki tutar
flamingo canım fahriye neysede özgü namal hiç yakışmaz bikere kıvanç tatlutuğ`un boyuna yetişemez:zuzu:

anladım elacım özgünün boyunu kastediyorsun ama allah var özgüde çok güzel ve yetenekli çok begeniyorum onu..badede çok sönük ya..:dertli:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bade İşçil'i hiç sevmem ben :böö: benim gözümde şimdiden bi eksi aldı bu dizi tühh be...

Ayrıca Bihter ve Behlül'e yetişeceğini hiç sanmıyorum ben...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ikiside sarışın nasıl olacak:acep: kıvanca esmer biri gerekir...:1:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bence sarışın daha güzel olmuşlar...Bade bence sönük değil sadece fazla ekranlarda görmediğimiz için böyle düşünüyoruz...
Taş gibi hatun berenden daha iyi olacağını düşünüyorum:)
:1::1::1::1:

R

Rosie

Misafir
gıcık kadın . mahsuncuk olmasa ünlü olamazdı.zaten böyle eğitimi vs. olmayan kişiler ünlü olunca ben deli oluyorum .. boşuna okuyorum ben o zaman konservatuarı bulayım şöyle mahsun,alişan gibi birini ohh :kahve::kokos:

H

Hera

Misafir
gıcık kadın . mahsuncuk olmasa ünlü olamazdı.zaten böyle eğitimi vs. olmayan kişiler ünlü olunca ben deli oluyorum .. boşuna okuyorum ben o zaman konservatuarı bulayım şöyle mahsun,alişan gibi birini ohh :kahve::kokos:

Her kes konservatuarı okuyacak bitirecek diye bir olay yok ki bebeğim :ilknur: şans bu Hem Bade Oldukçada yetenekli biri Cinsi Cazibesi de Oldukça Fazla EKRANA da Accayip yakışıyor Üstelik mahsun yada Alişan Bulmak da kadere kısmete bağlı bakalım onlar seni tercih edeceklermi sen İstesen -rgulu

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bu arada kivanc baska dizide oynamicakmiydi yahu cevdet bey ve ogullarinda:acep:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Mahsun ve Alişanımı beğeniyonuz kızlar aa bunların nesini beğeniyonuz ikiside itici tip.

H

Hera

Misafir
Mahsun ve Alişanımı beğeniyonuz kızlar aa bunların nesini beğeniyonuz ikiside itici tip.

nerden Çıktı beğenmiyoruz ne beğenmesi Ayser Doğru düzgün okurmusun tatlım Lütfen yok öyle bir yorumumuz beğeniyorum ediyorum demişmiyiz hayır Allahım konu nereye geldi dedikodu da böyle oluyo işte Aysercim yanlış anlamayla yanlış cümleler ilterek oluyor

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Ben de beğenmiyorum bu kadını. Bihter'in yerini tutacağını sanmıyorum açıkçası. Çünkü, Beren Saat'in oyunculuğu var bir kere her şeyden önce. Ayrıca vücutla reyting yaptığını pek sanmıyorum. Öyle olsaydı "Fatmagül'ün Suçu Ne" bu kadar tutmazdı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar