Kısa Boylular Daha Çekici

Tepki
8.216
fft2mm663837.jpg

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre 1.53 boyundaki kadınlar erkeklere daha çekici geliyor.

Mükemmel bir kadının tarifi ise şöyle; 36 numara ayak, 8 santimlik topuklu bir ayakkabı ve ayak tırnaklarında kırmızı ojeler. Aralarında Kim Kardashian, Victoria Beckham ve Sophie Loren gibi pek çok ünlü ismin de içinde olduğu bu kervanın, erkekler tarafından en çekici bulunan kadınlar olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca erkeklerin üçte birinin ilk randevuda, ilk olarak kadınların ayaklarına baktığı ve bunun üzerinden karakter yargısına vardıkları da belirtildi. 2 bin kişi üzerinde yapılan anket sonuçlarına göre; 10 kadından 4’ünün yazın, bakımsız ayaklarını gizlemek için kapalı ayakkabılar giydiği açığa çıktı.

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
merhaba bende önceden bacak boyu uzun olan hatunların daha sexsi olduklarını bilirdim demekki bu tez yanlışmış ama benim faforim yinede uzun boylu hatunlar ne giyseler yakışır kilo alsalar anlaşılmaz kızımdan biliyorum boyu 1.68 geldi fizik oldumu her şey yakışıyor

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bende katılıyorum size hanımlar herkes kısa beğenicek diye bi kural yok o kişiden kişiye değişir düşünsenize 1,90 boyunda erkeğin yanında 1,50lik bayanı çok kötü olur :1::1::1:
seksi olmak için açık giyinmekte gerekmez bence kadının kendinde olan bi meziyettir o -ciko

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
ben seksiymişim ozaman vay be:lilav:
ayaklarına filan bakmıyolar bence hem bizde laf var ya dost başa düşman ayağa:lala:

R

Rosie

Misafir
173 boyum ve beni çekici bulurlar gayet.çekici kadın uzun boylu ve uzun bacaklı olmalıdır. bu 2 özelliği tasımayan kadına çekici demem ben..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar