Kirli donlar...

ert21

Üye
Tepki
61
bir süre önce bir arkadaşıma laf arasında:asıl evliliğin eşinin b.klu donlarını gördükten sonra başladığını söylemişim.bugün bana abla bu lafı ettiğin zaman ne demek istediğini anlamamıştım ben zaten onun kirli kilotlarını görüyorumki ki demştim dedi
tabii ki kimse mükkemmel değil herkesin kendine göre artıları eksileri var.önemli olan eksileri kabullenmek,onlarla baş etmeyi öğrenmek eşinizi değiştirmeye çalışmak ne denli doğru düşünülür?!onu öyle kabul etmek gerekiyor sanırım.örneğin yalancı bir kocanız var ve siz buna tahhammül edemiyorsunuz yalancı bu diye isyan edeceğinize çözümsel olun.onu yalan söylemeye iten etkenleri tek tek maddeleyin bunları ortadan kaldırmaya çalışın hatta güvendiğiniz kişilerden çözüm üretmelerini isteyin
ama hala birsey yapamıyorsanız boşverin kimse mükkemmel değildir zaten.gülerek bakmayı bilin.çünkü unutmayın ki bazen sizin donunuzda kirleniyor.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İlginç bir yaklaşım olmuş..

Çok şükür 5 yıldır evliyim,eşimin hiç bir kötü davranışını yalan sözünü görmedim.

Adam gibi adam dediğim insanların başında geliyor aşkım-hmm

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
yalana tahammülüm yok ve bu saatten sonra kimseyi değiştirmeye uğraşamam
allahtan böyle yalan huyları yoktur eşimin içi dışı birdir

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Bende başta gerçekten b.klu don filan anladım:Dbugünlerde bende birşeyler var ama hadi hayırlısı.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tamam işte benzetme yaptığını okuyunca anladım.Baştaki cümlede gerçek anlamıyla anladım ben canımcım:nazo:

Baştaki cümlede gerçekten görmüş zaten canım galiba:D

Tabi başlıktaki haliyle değildir ,benim düzenlediğim haliyledir büyük ihtimalle:nazo:

Görmeyenimiz var mı kirli haliyle:sinifsinif:

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198

Baştaki cümlede gerçekten görmüş zaten canım galiba:D

Tabi başlıktaki haliyle değildir ,benim düzenlediğim haliyledir büyük ihtimalle:nazo:

Görmeyenimiz var mı kirli haliyle:sinifsinif:

Bir daha okudum.Ama pek anlaşılır gibi değil. Sen bile emin değilsin galiba:lululu: ayyy ya bende birşey var ya da dediğim gibi anlaşılır değil:) halbuki ben sınavlarda Türkçede okuduğunu anlama paragraflarında 1 numarayım allaalla:kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar