Kınayın Utandırın

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Kedicim seni çok iyi anlıyorum... Benide kınayın arkadaşlar.. Çünkü bende 6 yıl aradan sonra başladım, evet yanlış duymadınız 6 yıl..... :aglayan: hamileyken astımdan dolayı mecburen bırakmıştım ama şimdi ara ara içiyorum :dertli: inşaalah en kısa zamanda bırakırız tekrar kedicim.....

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ah rüzgarım ah o kadar zaman içmemişsin... sigara çok acayip bişey ya valla başlarken bağımlı olmam die başlıyosun bağımlı olduğunun farkına b,le varmıyosun sonra bırakayım deyince de.....:dertli: Allah hepizime bırakmayı nasip etsin

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Kotu ornek kotu anne :alsana:

Ama buda burada bu kadar dostumun ıcınde sozum olsun yıne bırakacagım ve hıc bır kuvvet gerı baslatmayacak benı buna.

Ama bıraz zaman :aglayan:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kedıjık konu baslıgı aslında varya super:D
nedenmı?
kınayın lınc edın sayın dokun rahatlayın gıbı :D
sınırlendıgm an gelıp sana sayıyım ben sonr a oh be dıyıp bı keyf sıgarası:dertli:
sonrası kahvemı ıcıyım:kahve: nede olsa sen dedın sayın bana dıye :kptmya:

saka bır yana
ruzgar gulum sana kedıjıkten cok daha fazla uzuldum 6 yıl 6 yıl yaa sonrası baslamak cok kotu:(

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
oyy nılbusum kıs yenıden mı basladın :dertli: kıyamam canım yaaa ne guzel bırakmıstın gene basladın yaa neyse saglık olsun dıycem de saglıkla pek alakası olmayan bıseyden bahsedıyoruz:D:D yafrum sen benı kınayın demısssınde tencere dıbın kara senınkı benden kara :gul::gul: bende ıcıyorum bılıyorsun :dertli: ama keske hepımız bırakabılsek ama ıste uzulme yaa sen ben gıbı degılsın bak ne zamandır ıcmıyordun ıradene hakımsın demekkı kı bukadar sure boyunca ıcmedın oysa benım ender zaaflarımdan bırı :gitme: uzulme kıs sıfa olsun bosver :dertli: ıc anam ıc yarasınnnnn :findik:

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Amanın bende yanlıs kapıyı calan yenı komsu gıbı oldum ıyımı:sok

Herkez kızar da utancımdan gerı bırakırım derken tıryakıler neredeyse aramıza yenıden hosgeldın dıye tebrık edecekler heee:gul:

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Benide kınayın anacım ikinci paket sigara paketinde bir tane kalmış
müracat üçüncü pakete kendimi gene bu hale getirdiğim için nefret ediyorummmm kendimden:alsana:

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Panık oluyomusun kız sende?

Ben son 10 tanede gece saat 3 de panık olurdum gunde 2 paket ıctıgımde eyvah bıtıyo dıye:dertli:

Uleyn mannak kadun saat 3 zaten zıbaracan nıye yetmesın ama ısdeeee:uyku:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar