Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği - Deniz Özturhan

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.530
3d53e7ad-4693-4e28-b31e-e9b2f0358d4a.jpg

Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği

Yazar : Deniz Özturhan

Erkeklere harcadığım vakti ilime yatırsaydım mutfak aletleriyle atomu parcalamıştım"Kapakataki kız gu? zel değil mi?

O ben değilim, halamın kızı Asuman. 23 yaşında, pabuç gibi bir dili,ampu? l gibi cicikleri var. Arada etini burasım geliyor, öyle bir asi.Neyse ki konumuz Asuman değil.Bu kitapta "erkekleri cezbetmenin 55 yolu"nu bulacağını sanırsan yanılırsın bacım.Ama sana "erkekten önemli 55 şey" sayacağımdanşu? phen olmasın. Şimdi "bacım" hitabım yu? zu? nden, "Kalkın gidelim beyler, burada az sonra ağda muhabbeti yapılacak," diye silkinen beyler, az durunuz. İkinci bölu? mde size özel, kadınların çok da gizli olmayan du? nyasına ilişkin, her evde denenesi öğretilerimizi derledik.

Tu?m bu cinsi mu? nasebetsizlikler kılavuzunun yanı sıra, gu? ncele parmak basmaktan da geri durmuş değiliz. "Memleket nereye gidiyor? Biri cepten arayıp sorsun. Dönerken yoğurt alsın," tarzı sosyal içeriklerimiz de mevcut. Bir anarşi, bir isyeaan, bir ikrah ki sormayın gitsin.

Velhasıl, Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği, KLBHE ekibi tarafından ıssız bir adada gerçekleştirilen deneyler sonucunda ortaya çıkan somut verilerden derlenmiş, eşsiz, bilimsel ama bir o kadar mistik bir kitaptır.

Çekirdek gibi okunur, yetmez, dişinize yapışıp hayatınıza macera katar.

Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Sayfa 6
D&R

@bitter_im

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Off kitaba baktım ama çok ağzı bozuk ya :nazo: uleen kitabı bitirdikten sonra bütün salon kadını çizgimden kayarım ağzımın şirazesi bozulur dili bozuk birşey olup çıkarım ilk incelemede bu hale geldim düşünün :gul:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Evet kitabın yazarının ağzı bozuk olduğu belli.
Hanimefendi çizgimizi korumalıyız bence de :ko

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Ne yalan söyleyeyim aslında okurum da kitabı bitirince o laflar ağzıma dolanırsa diye tırsıyorum :ağzınınbozulmasındantırsannksmilisi: :gul:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ne yalan söyleyeyim aslında okurum da kitabı bitirince o laflar ağzıma dolanırsa diye tırsıyorum :ağzınınbozulmasındantırsannksmilisi: :gul:

Benim bundan sonra okuyacağım kitap belli: Remarque- ölesiye yaşamak.
Biraz derinleşicem, bu ara çok populer ve hafif kitaplar okudum.
Daha almadım bu kitabı ama.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Ooo hafiflerden dünya klasiklerine geçiş yapacaksın demek :sirin: aslında sende Üye Kütüphanesi de sayfa açsana okuduğun kitaplardan izlenimler paylaşırsın bizler de fikir sahibi oluruz

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kendi kendime dolanırken başlığı gördüm

KİM LAN BU HAYATIMIN ERKEĞİ

Sonra zannettim ki birisi sitemkar bir konu açmış nereye açtığını bakmadım..Sonra bir baktım @nk83 yok artık dedim bizim Nkkonda böyle şeyler söylemez sonra bir tıkla baktım kitap tanıtımmış kendimi kınıyorum sizde hemen dışlayın derhal :nazo::ko

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Yok be ne isyan edecem :salla:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici