Kilo vermede hiç değişmeyen 50 kural

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Paylaşımın için teşekkürler es_semmmmmm...sen doğru yolu bulmuşsun canım...inşallah hiçbir güç seni bu yoldan geri çevirmez...Rabbim nazarlardan saklasın...:teselli:

bu ıkı hafta bıraz yoldan cıktım ablam ama bılerek 1yılın bırıkımını attım
hıc dusunmeden yedım
saglıklı beslenıyorum evet ama arada kacamakda olmazla olmazım
hayattan zevk alarka saglıklı beslenme yenı sloganımız
yakınd aablam saglıklı beslenme docent doktor olarak
ıs bası yapıcam senı en bas hastam yapıcam canımsın sen

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
essem canim cok tskler....bende muhakkak butun bu kurallara uymaya calisacagim...sadece bi kac kilocuk fazlaligim var bide o kilolari bi atabilsem...bazi kurallar biraz zor olacak uygulamasi ama sonuc mukemmel... saglikli bir sekilde kilo vermis oluyoruz..iste kilo vermede altin kurallar...en saglikli sekilde kilolara boyle veda edebiliriz...canim emegine saglik..okadar ugrasip bizlerle paylastigin icin cok tskler essem:hhhhhh:

ben tesekkur ederım nm vakıt ayırıp okudugun için:sarilma:
umarım bı faydam dokunur -hmm

ravza

Aktif Üye
Tepki
181
çok değerli mbilgiler dikkate alacağım diyetteyim ömür boyu sağolasınız ellerinize sağlık

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
dıyetteyım omur boyu yrıne saglıklı beslenmedeyım omur boyu
psıkolojık olarka daha ıyı etkı der cnm -hmm
umaırm bı katkım olur yazılarımla

G

guzelcem

Misafir
Sağlık açısından çok faydalı bilgiler aslında pazara kadar değil mezara kadar bu uygulamayı yapmak gerekir arkadaşlar, şişman insan çabuk yaşlanır daha çok hastalıklara yakalanır amma zayıf insan saha çok dinç ve zinde kalır çabuk yaşlanmaz::eek::kupa::alsana:

M

Manken

Misafir
Boğaz tutulacak,sağlıklı besinler yenecek.24 yıldır şişmanladığımı bilmem.Yaşam stili haline getirmek lazım bu durumu.Kilo al kışın,yazın ver olmaz.Deforme olursunuz.Az ,ama sık yemelisiniz.Ben tatlı,mantı,makarna ne varsa yerim.1 gr fazlam yok.Bugün 2.dondurmamı yiyeceğim .:eller:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Boğaz tutulacak,sağlıklı besinler yenecek.24 yıldır şişmanladığımı bilmem.Yaşam stili haline getirmek lazım bu durumu.Kilo al kışın,yazın ver olmaz.Deforme olursunuz.Az ,ama sık yemelisiniz.Ben tatlı,mantı,makarna ne varsa yerim.1 gr fazlam yok.Bugün 2.dondurmamı yiyeceğim .:eller:

az yemek ve hareketli olmak lazım eritebileceğin kadar yersen kilo almazsın tabi:)

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
cok guzel bilgiler canim cok sagolasin,,,,
bazilarini yapamiyorum yanliz,,,
mesela iyi uyku
kahvalti yapmak
maalesef bunlar olmuyo,ama digerleri var cok sukur,,,,,,gidiyo yavas yavas,dogum gunume kadar fit olmam lazim:esse::kivir::yandanyandan:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
bu değerli bilgiler için sana çok teşekkür ederim esseciğim kurallara uymaya çalışacağım umarım yapabilirim:huri::huri::huri::huri::huri::huri::huri:

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
harikasın cnmmmm emegine saglıkk.. 25 kg cok büyük basarıı darısı basıma tebrikler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar