Kendini hayvana benzetti!

єℓєησяα

Daimi Üye
Tepki
945
1.jpg

1.jpg

Daha güzel olmak için bıçak altına yatan ünlüler geçirdikleri estetik ameliyatları sonucunda bazen ‘estetik kurbanı’ da olabiliyor. ‘Estetikzede’ ünlüler arasında artık bir kediye benzeyen Jocelyn Wildenstein da var.

attachment.php

Milyarder işadamı Alec Wildenstein’ın eşi olan Jocelyn Wildenstein böyle normal görünen bir kadındı. Oysa geçirdiği estetikler nedeniyle bir plastik cerrahi web sayfası ona 2004'te dünyanın en korkunç ünlüsü ünvanını verdi.

attachment.php

Eskiden güzel bir yaşantısı, mutlu bir aile hayatı vardı.

attachment.php

Hatta gayet de hoş bir kadın olarak görülüyordu.

attachment.php

Ancak ne zaman ki onu bir estetik merakı sardı, adım adım kötü günlere doğru yol aldı.

attachment.php

Tam 30 kez ameliyat oldu. Ameliyat olmasının nedenini ise "Eşimin kedilere olan tutkusunu bildiğim için, biraz kedi güzelliğine kavuşmak istedim. Estetik operasyonları bu amaçla yaptırdım." diye açıkladı.

7.jpg

Şu anda 57 yaşında olan kadın, bunların sonucunda vahşi bir kediye benzediği için kocası tarafından terk edildi.

8.jpg

2 milyon dolarlık yüzüyle, yüzüne bakılamayacak hale gelen Jocelyn Wildensteyn şimdi modacı sevgilisi Lloyd Klein'le birlikte.

9.jpg

10.jpg

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 17
  • 3.jpg
    3.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 4.jpg
    4.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 5.jpg
    5.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 17
  • 6.jpg
    6.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 17

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
En güzeli allahın bize verdiği doğal güzellik.Çok iğrenç olmuş...insan gibi devam etmek varken hayata neden hayvana benzemek ister ki insan?böyle daha mı güzel olmuş yani?

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
allah akil fikir versin
igrencccccccccccccc
hepside birbirine benziyor gittikce
herhalde ben canli olarak karsi karsiya gelmis olsaydim
soktan bayilirdim heralde ...:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar