Kendimizi tarif edelim(boy,kilo,vs)

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
hımmmm:dusun:
boy:1.65
kılo:55
goz:sıyah komur karası karası gozler :ayna:
ten:esmer
sac:sıyah dalgalı:sigara: ama en son ıkı gun once gece mavısıne boyattım mavı sıyah cok janjanlı oldu :nesrin:
yas:22ye ha gırdım ha gırıcem 4 gun sonra tereddutteyım gırıyım mı gırmıyım mı dıye :dil:
ayakkabı numarası:37

tam cıtı pıtı esmer bı hatunum yafff ben ayıptır sulemesı :sigara::dil:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Abaauuvv ben bı yazacam sıtenın yarmagulu gıbı :gul:

Boy:173:sigara:

Kılo:68:hihh:

Göz:Yeşil:ayna:

Ten:Bugday:sigara:

Saç:Kıvırcık kızıl sıyah:ayna:

Ayakkabı numarası:40:dil:

abuuuu :sok:sok
nılbusum kıs sen 1.73 varmısın ılahı kıs cok ufak tefek mınyon bısı sandıydım ben senı kıs fotolardan:gul::gul:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kedim maşallahh maşallahhhh 1 73 ben senin yanında cüce gibin kalırım kız:dil: ben de çok kısayım keşke şöyle bi 5 santim daha olsaydım yawo bi le yeterdi bana kısa olunca 2 kilo bile insanda çok farkediyo

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
abuuuu :sok:sok
nılbusum kıs sen 1.73 varmısın ılahı kıs cok ufak tefek mınyon bısı sandıydım ben senı kıs fotolardan:gul::gul:
Ben ve mınyon olmak mı :sok
Yok laa nerdeeee minyon ne demek onu bıle bılmem:gul:
kedim maşallahh maşallahhhh 1 73 ben senin yanında cüce gibin kalırım kız:dil: ben de çok kısayım keşke şöyle bi 5 santim daha olsaydım yawo bi le yeterdi bana kısa olunca 2 kilo bile insanda çok farkediyo

Boyumdan memnunun aslında ama bıraz daha zayıf olsam daha da selvı gıbı gorunecem.Lakın aılenın en ıkıncı kısasıyım :hihh:

Bı kuzenım var benden kısa o kadar.Dıgerlerı cok uzunlar.O yuzden ben bana uzun denmesıne degıl de mantarrr denmesıne alısıgım:sigara:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
b1a898a3.png
[/URL][/IMG]
MAŞALLAAH BURAYI GÜZELLER BASMIŞ

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Abaauuvv ben bı yazacam sıtenın yarmagulu gıbı :gul:

Boy:173:sigara:

Kılo:68:hihh:

Göz:Yeşil:ayna:

Ten:Bugday:sigara:

Saç:Kıvırcık kızıl sıyah:ayna:

Ayakkabı numarası:40:dil:

kedim boylarımız aynıymış balım senle aramızdaki tek fark sen benden daha zayufsunnnnn:gitme::gitme:

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Evde Kalmış Üye Nasıl Anlaşılır?

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Edindiğim bilgilere göre; evde kalmış kız evde kaldığını nasıl anlar ona bir bakalım..

1- Her topicde boyunu, kilonu, yaşını, fiziksel özelliklerini yazma gereği duyuyosan kalmışın

2- Her gördüğün erkek nickine balıklama dalıyorsan kalmakla kalmamışın üstüne kapıyı bilem kilitlemişler

3- Evde kalma konusu geçtiğinde ısrarla gözlerini kaçırıyor üstüne alınmıyorsan kalmışın ama farkına varmamışın

4- Durmaksızın erkeklerden, boyundan posundan kilondan yaşından bahseden konular açmak için içinde derin bir istek duyuyor ve bu banlanma korkusuna rağmen yenemiyorsan kalmışındır

5- 30 una gelip ben hala küçüğüm diyorsan kalmışındır hatta yaşımı göstermiyorum diyorsan kesin kalmışındır, yanına da siyah gözlüklü smile koymuşsan çıkar onları

Şaka yaptımmmmmm:sigara:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
harika bir konu olmus

üyelerimizde citir masaallah her halleriyle hemde

ama ben yazmasam iyi olacak

en kilolu benim

hem fotolardanda gördünüz

görülen köy kilavuz istemiyoki dimi ama :kptmya:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Evde Kalmış Üye Nasıl Anlaşılır?

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Edindiğim bilgilere göre; evde kalmış kız evde kaldığını nasıl anlar ona bir bakalım..

1- Her topicde boyunu, kilonu, yaşını, fiziksel özelliklerini yazma gereği duyuyosan kalmışın

2- Her gördüğün erkek nickine balıklama dalıyorsan kalmakla kalmamışın üstüne kapıyı bilem kilitlemişler

3- Evde kalma konusu geçtiğinde ısrarla gözlerini kaçırıyor üstüne alınmıyorsan kalmışın ama farkına varmamışın

4- Durmaksızın erkeklerden, boyundan posundan kilondan yaşından bahseden konular açmak için içinde derin bir istek duyuyor ve bu banlanma korkusuna rağmen yenemiyorsan kalmışındır

5- 30 una gelip ben hala küçüğüm diyorsan kalmışındır hatta yaşımı göstermiyorum diyorsan kesin kalmışındır, yanına da siyah gözlüklü smile koymuşsan çıkar onları

Şaka yaptımmmmmm:sigara:

Bu duruma gore bendenız evde kaldım :kedim:şendul olarak:gul::gul::gul:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
boy-1,65

kilo-48

göz -kahverengi

saç-kahve

ten-buğday tenliyim

ayakkabı no-38

beden:38
uzun tip gibiyim
zayıf ve zarif,

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
boy-1.65

kilo-59

göz - van kedısı gıbı bır gozumun yarısı yeşil gerısı kahve rengı

ten-kumral

ayakkabı no-38/39

yas 26

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Ben ve mınyon olmak mı :sok
Yok laa nerdeeee minyon ne demek onu bıle bılmem:gul:

Boyumdan memnunun aslında ama bıraz daha zayıf olsam daha da selvı gıbı gorunecem.Lakın aılenın en ıkıncı kısasıyım :hihh:

Bı kuzenım var benden kısa o kadar.Dıgerlerı cok uzunlar.O yuzden ben bana uzun denmesıne degıl de mantarrr denmesıne alısıgım:sigara:

:teselli::cak::gul::gul:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ideal olduğum söylenemez,ama sağlıklıyım hamdolsun.çok takmıyorum.-ayse

ben armut tıplı oldugum ıcn afrıkalılar gıbı kemıklerım gozukuyordu aglıyordum hep aynalara baktıgımda
esın senın ıkı katın masallah ama erkekler sanslı cok cabuk verebılırler ısterlerse

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar