Kaza Yaptık :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Hanımlar sabah ahmet beni aldı dükkana gidiyorduk trafik çok fenaydı dedebaşı diye bir yerdeydik..Biz motorsiklet kullandığımız için biz hızımızı dengeleyip gidiyoruz..Çok fazla hız yapmıyoruz ama araçların çoğu bizi çok bastırıyor araç olarak görmüyor bile tırın teki öyle bir arkamızdan bastırdıki tahmin edemezsiniz dursak üstümüzden geçecek durmasak düşeceğiz neyse kırmızı ışıkta tır afedersiniz arkamıza en az 3 metre yaklastı bizde o hızla öndeki araca girdik..
İşin biraz komik tarafı onca trafikte gittik polise çarptık trafik polisine hemde gülsek mi ağlasakmı bilemedik neyse ki polisler indi cana geleceğine mala gelsin dedi kamyoncuyada bir güzel bağırıp çağırdılar hadi devam edin dedi gönderdi bizi çok korktum çok :lilav:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Aaa görünce kaldım öyle :ne: Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış :( polise çarpmakta enteresan olmuş gerçekten Allah bir daha yaşatmasın...

Valla canım aynen öyle gerçekten dondum kaldım ayağımda sakatlandı egsoza vurdum o çarpma hızıyla yaktı yan tarafı pantolonum olmasa çok kötü yakardı hafif atlattım buna da şükür :(

gecmiş olsun deocum allah tekrarını yaşatmasın verilmiş sadakanız varmış ayrıca polise denk gelmeniz iyi olmuş bir yandan da kamyoncu da almıştır payını

Amin ablam varmış valla bugünde kasklarımızı takmamıştık unutmustuk almayı geride dönmedik kader işte ablam ya valla kamyoncuyu dövecekti ahmet olay büyürdüde Allahtan polisti çarptığımız

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım yüreğimi kaldırdın:ne:

Allah korumuş çok şükür verilmiş sadakanız varmış,kasksız binmeyin ama bir daha canım:acep:

Şu yolları kendi babalarının malıymış gibi gören insanlara gıcık oluyorum,az normal kullansan yavaş gitsen ölürsün dimi:kizginasli:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Geçmiş olsun Canım zaten şu trafikte bi kamyoncular bide minibüscüler nasıl araçlarını kullanıcaklarını bilmiyorlar geçen ay bizde resmen ölümden döndük yolda geçiş hakkı bizde olduğu halde minibüs bizi öyle bir sıkıştırdıki ondan kurtulalım derken azkalsın kaşıdan hızla gelen araçla kafa kafaya gircektim Rabbim korudu

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Geçmiş olsun Canım zaten şu trafikte bi kamyoncular bide minibüscüler nasıl araçlarını kullanıcaklarını bilmiyorlar geçen ay bizde resmen ölümden döndük yolda geçiş hakkı bizde olduğu halde minibüs bizi öyle bir sıkıştırdıki ondan kurtulalım derken azkalsın kaşıdan hızla gelen araçla kafa kafaya gircektim Rabbim korudu

Canım benim geçmiş olsun sanada :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar