Kaynananızla Tatile Çıkmak İstermisiniz?

Kaynananla Tatile Çıkarmısın!

• Evet Çıkarım

Kullanılan: 28 41,8%
  • Hayır Kesinlikle Çıkmam

Kullanılan: 29 43,3%
  • Tatil Masraflarını O Öderse Nedenn Çıkmayayım:)

Kullanılan: 10 14,9%

• Kullanılan toplam oy
    67
M

mısra

Misafir
hayır asla kaynanamla tatile çıkmam.ne işim var.aşkımla çıkarım tatile.o otursun evde.bizimle ne işi olur ki.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Kayınvalidemle elbette tatile çıkarım :) zaten küçükken ona da kendi anneme de anne derdim hep :) çok yakın aile dostuyduk onlarla :) büyüyünce de kayınvalidem oldu işte :)
zaten her şeyimiz aynıdır :D kıyafetlerimizin bedenleri,ayakkabı numaralarımız,yer yer zevklerimiz :)
bir çok kez de tatile birlikte çıkmışlığımız vardır :) ama yeri geldimi de bizi baş başa bırakmayı çok iyi bilir :) çok severim onu çok :):huhuu::huhuu:

AMOR

Aktif Üye
Tepki
112
yav başka kimse bulamadımmı da çıkayım kaynanayla eşim dururken niye çıkayımki?:zonk::deli::1:

brcnsu

Yeni Üye
Tepki
11
tabi ki çıkarım bana ne zararı olacakki zararından cok yararı olabilir olurda hiç şüpem yok

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bende çıkarım hatta zevkle çıkarım sizden iyi olmasın çook tatlı mükemmel bi kayınvalidem var onu çook seviyorum

H

Hera

Misafir
Çıkarım zevkle çok tatlı ve eğlenceli hayat doludur bana hep enerji verir moral verir

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bikini mayo giyipde güneşlenecek bir tip olmadığında eşyalarımızın başını bekler anca:)

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Ben seviyorum nişanlımın annesini hiç fesatlık düşünen bir kadın değildir. Ve hep bizim iyiliğimiz huzurumuz için çabalar. Ama kaynanamın kaynanası fena yani ve aynı evde yaşıyorlar altlı üstü :D Belki de ondan iyi davranıyodur kendi çekmiş ya...

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
kesinlikle çıkmam çok geri kafalı kaynanam var giydiğim herşeyi laf eder birde küsmesi var onun kahrını çekeme sinir hastası olurum oralarda:lala::lala::lala::lala::lala:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Konuya önceden cevap vermişim ama şu üçüncü şıkka çok güldüm ya "Tatil Masraflarını O Öderse Nedenn Çıkmayayım:)" :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar