Kayınvalideni Seviyorsan Haykır.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
ben seviyorum kayınvalidemi allah ona can sağlığı versin çok iyi kadındır.
benim kayınvalidemle paylaşmayacağım hiçbirşey yok herşeyimi anlatırım
arada oğlunu şikayet bile ederim.oda arayı bulur:panter:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
ALLAH onu eksik etmesin başımızdan hep beni destekler ogluna kızar ben bişi diyemem nişanlıma o fırçayı çeker:) canım annem benim onu seviyorum benim destekcim:):hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Kaınvalidemin elinde büyüdüm zaten :) Annemden çok onu görürdüm ben yan yana apartmanlarda oturuyorduk :) Kayınvalidemi çoook seviyouuum !:huhuu:

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
bende çok severim müstakbel kayınvalide adayımı çok iyidir oda çok sever beni düşünür hep iyi yaklaşır ..lafı sözü yoktur beni düşünür sevdiğim istediğim bişey varsa yapar yollar biz oğluyla kavga edicez diye ödü kopuyo kadının :ask:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Melek annem , ismi gibi melek benim annem :utan:
O kızlarının senin gibi muhteşem bir kadından nasıl çıktı hala düşünmekteyim :dusun: O zor günlerim de bile , o güzel sözlerinle yanımdaydım ikinci annem benim.. Kara gözlün seni çok ama çok seviyor Rabbim seni de ,annemi de başımdan eksik etmesin

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
kayınvalidemi seviyorum çünkü bana kocamı çok sevdiğim biriniverdi.sonuçta sevdiğimin annesi.olay buu

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ben çok kıskandım şimdi yaaaa keşke o benim bitanemdir canım annnem ben onu çok seviyorum falan diyebilseydim. valla çok kıskandım. allah bozmasın bayanlar. bende bana aşkımı veren anneyi çok sevmek istedim hep ama o beni hiç sevmedi

M

madesam

Misafir
ben de çok seviyorum annem gibi hatta eşimi terk etsem(allah göstermesin tabi) onların eve kaçarım:))

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ben hiç tanımadım ama telefonda konuşmuştum 1 kaç kez biz eşimle sevgiliyken
yaşasaydı çok severdim heralde eşimi doğurduğu için tebrik ederdim:cokkomik:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
haykıracak nefesim kalmasa bileeeeeee - yahu ben kayınvalideciğimi sevmek istiyorummmmm o beni sevsin ben bunu hissedim valla ben çok severim. zaten yanakları var tombiş tombiş sıkasım geliyor bazen. bide güleryüzlü olsa keşke:acep:

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
haykıracak nefesim kalmasa bileeeeeee - yahu ben kayınvalideciğimi sevmek istiyorummmmm o beni sevsin ben bunu hissedim valla ben çok severim. zaten yanakları var tombiş tombiş sıkasım geliyor bazen. bide güleryüzlü olsa keşke:acep:

benimkide tombiş yanaklı güler yüzlü insanın kanı kanı kaynıyor iletişim meselesi ben daha ilk gördüüm günden beri seviyorum iyidir benim kaynanam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar