Kayınpederim ileriye gitmeye başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bana inandırıcı gelmedi damdan düşer gibi tuhaf bi durum ..
Evet tuhaf ama şu dünyada neler olmuyorki.
Bırakın kayınpederinden sözlü tacizi komşusu tarafından elle taciz edilen bir çok mağdur kadın tanıyorum ben:ates:
haklısınız ama herkesin yapısı bir değil işte hergün bu şekilde geçiyor nedicem haklı cıkmam imkansız

Bu yapı meselesi değil bana göre.
Yanlış yol izliyorsunuz muhakkak öncelikle eşinizle sonrasında da en yakınınız olan anneniz yada ne bileyim kardeşiniz yada babanız ile bunu paylaşabilirsiniz.
Bu şekilde susarak söylediklerini yutuyor ve daha da ileriye gitmesine sebep olabilirsiniz.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence de hiç inandırırcı değil böyle bişey olamaz mı olur ama bi foruma üye olunup kendini bile tanıtmadan böyle bi konu açılınca şüpheye düştüm:sok

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayrıca siz sustukça daha çok üstünüze gelecektir vesiz suçlu duruma düşmüş olacaksınız sessiz kaldığınız için göz yumduğunuz düşünülecek

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
ne yapcaktım siteye üye olcam 150-200 mesaj yazıp ondan sonramı konumu acıp dertleşecektim bence sen inandırıcı değilsin

İlk önce biraz kendinden bahsedip daha sonra baştan sona durumu anlatsan eyvallah ama ilk konunun bu olması ve kısa oluşu tuhaf geldi.. Belki çaresizlkten uzatmak istemediniz öyle ise kusura bakmayın..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence yapmanız gereken, kesinlikle en yakınınıza söylemeniz :eek:

Susarak hem kayınpederinizi teşvik ediyorsunuz hem de böyle birşey ortaya şans eseri çıkarsa neden söylemedin diye siz suçlu duruma düşersiniz :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bence de hiç inandırırcı değil böyle bişey olamaz mı olur ama bi foruma üye olunup kendini bile tanıtmadan böyle bi konu açılınca şüpheye düştüm:sok
Şüpheye düşülecek bir durum yok.
Eğer benimde başımda böyle bir sorun olsa kimse ile konuşamıyorsam illaki içimi rahatlatacak bir durum olsun istediğimden dertleşmeye ihtiyacım olduğundan bende direk sıkıntımı paylaşırdım.
:alsana:
sizde amma kötü kalpsiniz heee:alsana:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Şüpheye düşülecek bir durum yok.
Eğer benimde başımda böyle bir sorun olsa kimse ile konuşamıyorsam illaki içimi rahatlatacak bir durum olsun istediğimden dertleşmeye ihtiyacım olduğundan bende direk sıkıntımı paylaşırdım.
:alsana:
sizde amma kötü kalpsiniz heee:alsana:

:)) napalım hayat beni böyle yaptı:dertli:

böyle bişey varsa sonuçta bu suç polise bile gidebilirsiniz

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Canım bu tiniyette ise kayınpeder emin ol sen sessiz kaldıkça o aklı sıra senin hoşuna gittiğini bile düşünür..Bi an önce kocana anlat halledemez isen annen baban kardeşin vs mutlaka bilsin ..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
peki sizinle mi yaşıyor kayınpeder eşin nerde oluyor o bunları yaparken eşinle ne problemleriniz var ki sana inanmasın...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
inanmazki babasının böle bişey yapcana

Bak canım;
Lise zamanlarımda babamın amcasının oğlu tarafından koskoca babam yaşında adam tarafından önce sözle taciz edildim..Pek umursamadım ama her evimize gelip gittikçe bu sözle taciz elle tacize kadar gitti sonrasında ablama söyledim,ablam anneme söyledi,sonrasında kız kardeşimde aynı tacize uğrayınca babama direk söyledik.
Hep bir ağızdan bunu doğruladık babam o gece o adamın evini bastıki o geceyi hatırlamak bile istemiyorum.
Babam katil olucaktı bir şerefsiz yüzünden-kizgin
O gündür hiç bir şekilde ilişiğimiz kalmadı.
Sende susarak yanlış yaptığının farkına var diye bunu paylaşmak istedim.

OP
misti

misti

Aktif Üye
Tepki
134
Bakın kadın sitelerini şans eseri buldum buraya üye oldum paylaştım sizle bena inanmayan siz bile git eşine söyle diyorsunuz o inanırmı ?

sağolun ne diyim ben biraz sitede eskiyim 1-2 hafta o zaman devam ederiz sagolun

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu arada bizlerki babamızdan korkar ve karşısında konuşamayan bir çocuktuk.
Bende bana inanmaz babam diyordum ama sonucunda bak nerelere gittti...
Sen sen ol sakın sessiz kalma!!!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım inanmamak değil...

Ama buraya da o kadar sahte konu açılıyor ki, insan bir tereddütte kalıyor tabii ki:eek:

Ama dediğim gibi en yakınınıza söylemediğiniz sürece siz ezilen olursunuz :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bakın kadın sitelerini şans eseri buldum buraya üye oldum paylaştım sizle bena inanmayan siz bile git eşine söyle diyorsunuz o inanırmı ?

sağolun ne diyim ben biraz sitede eskiyim 1-2 hafta o zaman devam ederiz sagolun

Konuyu açan sizsiniz evet..
İnanmayan konuya yazmasın kardeşim bu kadar basit!!!

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Canım biz seni tanımıyoruz yaşantını bilmiyoruz ..Hiç görmedik vss eşinle aynı evi aynı yatagı paylaşıyorsun.Bizlerle eşini nasıl aynı kefeye koyarsın..Muhakkak ki inanacak ..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bak canım;
Lise zamanlarımda babamın amcasının oğlu tarafından koskoca babam yaşında adam tarafından önce sözle taciz edildim..Pek umursamadım ama her evimize gelip gittikçe bu sözle taciz elle tacize kadar gitti sonrasında ablama söyledim,ablam anneme söyledi,sonrasında kız kardeşimde aynı tacize uğrayınca babama direk söyledik.
Hep bir ağızdan bunu doğruladık babam o gece o adamın evini bastıki o geceyi hatırlamak bile istemiyorum.
Babam katil olucaktı bir şerefsiz yüzünden-kizgin
O gündür hiç bir şekilde ilişiğimiz kalmadı.
Sende susarak yanlış yaptığının farkına var diye bunu paylaşmak istedim.

Ay şok oldum :sok :sok :sok

nasıl insanlardır bunları yapanlar ya :ates:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar