Kayınpederim ileriye gitmeye başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
misti

misti

Aktif Üye
Tepki
134
misti ve arzuco lütfen konuyya geri dönelim.
Konu ile alakalı yorumlar yapılacaksa konu yorumlara açık.
ama bu şekilde ikili polimikler yapılcaksa konu kapanmaya kadar gider lütfen!!!

İNANMIYORSA KONUŞMASIN ZORMU BU KADAR ALLAH AŞKINA İŞTE NİYE SIKINTI ÇEKTİĞİMİ ANLARSINIZ BU KİŞİNİN KAFA YAPISINA SAHİP BİR DÜNYA İNSAN VAR ETRAFIMDA

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
misti siteye gelir gelmez böyle bir konu açman banada ilginç geldi.
kendince paylaşmak istemiş olabilirsin ama bence bu sorununu eşin ve ailenle çözmen daha doğru.
eğer gerçekten böyle bir sorunun varsa saklamak yerine eşine söylemelisin.
hatta şimdiye kadar saklamış olman bile yanlış. bana göre tabi.

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
valla sizler dönün konunuza. Konuya yazdığım son mesaj olsun Onun içinde bana cevap hakkı doğuracak mesajlar yazmayın ki yazmak zorunda kalmayayım.

Ben ve kafa yapım gidip keyif yapalım biraz :icelim:

OP
misti

misti

Aktif Üye
Tepki
134
Teşekkür Ederim Arkadaşlar Umarım çözüme Ulaştırırım

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
kocana anlatmalısın babasının dangalaklığını bilmesi lazım sessiz kalmakla hata yapıyorsun bunu eşinle paylaşamıyorsan o eş eş değildir bunu bilesin:sok

OP
misti

misti

Aktif Üye
Tepki
134
Haklısınız geç kalmış sayılmam inşallah yapmadığı kalmadı

M

Meryem

Misafir
Eşinin yada bir başkasının inanması gerekmiyor bence sen eşine usulca anlat inanmazsa kendi bilir mahkemeye verir boşarsın kurtulursun benim anladıgım kadarıyla cahil birisin ilk yapacagın iş ilk başta ailene anlat inanmazlarsa sus derlerse eşine anlat oda inanmadı kadın sıgınma evine git orda iş imkanı bile veriyorlar mış.. Allah yardımcın olsun..

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
teknoloji gelişti kayınpederinin yanında bulunduğun her an telefonuna ses kaydı yapabilirsin ıspat açısından.

benim babamın arkadaşı işe gidince babasıda direk gelinin yatağına gitmiş yatmış tabi evi ayırmışlar ve gelin ondan sonra hiç görüşmemiş onlarla. insanoğlunun başına gelmeyen yok... gecenlerdede kayınbaba ve gelin beraber kaçtıkları için oğlu babasını öldürdü burada Allah sonumuzu hayır etsin bir kız çocuğu yetiştiriyorum ve geleceği hakkında çok tedirginlik yaşıyorum Allah korusun kimin eli kimin cebinde belli değil bu ülkede kimseye güven yok

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
teknoloji gelişti kayınpederinin yanında bulunduğun her an telefonuna ses kaydı yapabilirsin ıspat açısından.

benim babamın arkadaşı işe gidince babasıda direk gelinin yatağına gitmiş yatmış tabi evi ayırmışlar ve gelin ondan sonra hiç görüşmemiş onlarla. insanoğlunun başına gelmeyen yok... gecenlerdede kayınbaba ve gelin beraber kaçtıkları için oğlu babasını öldürdü burada Allah sonumuzu hayır etsin bir kız çocuğu yetiştiriyorum ve geleceği hakkında çok tedirginlik yaşıyorum Allah korusun kimin eli kimin cebinde belli değil bu ülkede kimseye güven yok

:eek: :eek: :eek: :eek:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
kayınpederinize hiç tepki vermediniz mi?ben,büyük konuşmak istemem ama,böyle bir şeye maruz kalsam,elimden alamazdı kimse onu emin olun.bi daha beni görmemek için elinden geleni yapardı.o beni evladı gibi görememişse,kayınpederimmiş çok da umrumda olmazdı açıkçası.paylaş güzelim,eşin de adamsa zaten,babası da olsa,haddini bildirmeli...

OP
misti

misti

Aktif Üye
Tepki
134

evet delil elde etcem sagol

esmer bomba

Daimi Üye
Tepki
440
-yardimBENCE SEN ONU UYARMAYI BIRAKIP KONUYU EN YAKININA ANLAT VE BÖYLE YAŞAMAKTAN KURTUL.SESSİZ KALDIKÇA TACİZİN BOYUTLARI DAHA DA ARTACAK GİBİ:sok:hayir:

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
zor bı durum
yapı olarak ck dişliyimdir hakkımı sonuna kadar sawunur haksızlıga hic gelemem ama
bole bu durumda bende kararsız kalabılırdım sonucta esımın babası
bence esınden once aılenden kızkardesın ablan annen weya en yakın arkadasınla paylasmalısın
sonucta onlar senı tanıyo
dıpnot:rabbım dusmanımın basına wermesın

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Konu sahibi arkadaşımın isteği üzerine paylaşımlara kapatılmıştır!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar