Karınca yumurtası yağı kullananların paylaşım alanı

BELKIS

Daimi Üye
Tepki
307
Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
yani hep kuLLandikdan sonra uzayana kadarmi bekliyecekmiyiz yoksa hergün sürebiLirmiyiz o kismi tam anliyamadim -yardim

GüzeL bir payLasim cok cok SagoL-ayse

Tepki
70
nasıl yani kesin çözümmü bu şimdi yıllardır yüz bölgemdeki kıllardan çektiğimi ben bilirim lazere de devam ettiğim halde gecmiyor bir türlü bu tavsiye ettiğinizi kesin uygulayıp kesin çözüm alan varmı acaba yazarsanız cok memnun olurum,bu kıllar yüzünden bende psikolji denen bişey kalmadı :mad:

aynur67

Aktif Üye
Tepki
138
mrb arkadaşlar...bende duydum bu karınca yumurtası yağını ama nerden temin edebiliriz bunu,yardımcı olursanız sevinirim.Çünkü sahtesini satıyorlarmış,nasıl bileceğiz gerçeğini...

Tepki
15
bende öyle duymuştum bir çocuk ta kırkına girmeden yani doğduktan kırk gün içerisinde yapıldığında etkili olabilio diye duydum

Tepki
40
[/bbende Merak Ettım Yaa Sımdı Uygulamak ısterım Ama Bu Yagı Nerden Temın Edecegız Bı Adı Varmı Marka Felan Bılgılendırırsenız Cok Sevınırım...

aynur67

Aktif Üye
Tepki
138
mrb arkadaşlar..bende meraklı olduğum için bu ürünü araştırıyorum ve bir yerde bu ürünü satan bir site buldum.onlara sahtesiyle orjinalini nasıl anlayabiliceğimi yazdım ve onlarda cevap yazmışlar.bende bugün bir tane denemek için sipariş ettim..eğer bir sonuç alırsam bu üründen,sizle paylaşırım..

hiracan

Yeni Üye
Tepki
19
karınca yumurtası yağı dinen sakıncalıymış.Bende kullanacaktım .Onun için araştırdım.

Zünayin

Yeni Üye
Tepki
2
ben yeni kullanmaya başladım,kuaförm de bu yağı tavsiye etmişti,bir sakıncası olduğunu duymadım.

Zünayin

Yeni Üye
Tepki
2
Yağ aktarlarda satılıyor.Yalnız bu ürünün taklitlerinin de satıldığını duymuştum.Bununla birlikte tüy geciktirici krem de kullanabilirsiniz.

ELDA

Daimi Üye
Tepki
4.389
arkadaşlar ben bi kaç aydır kullanıyorum ve çok faydasını gördüm halada kullanmaya devam ediyorum bence sizlerde deneyin..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar