Karakız Tatlısı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım; eğer yumurta seviyorsan sana kokmaz:) Ama ben sevmem ve fazlası da dokunur bana. Bu yüzden ben bol yumurtalı keklere koyarım muhakkak:D

Rica ederim canımcım bu arada

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Canım; eğer yumurta seviyorsan sana kokmaz:) Ama ben sevmem ve fazlası da dokunur bana. Bu yüzden ben bol yumurtalı keklere koyarım muhakkak:D

Rica ederim canımcım bu arada

tamam bi tanem:panter::panter: aklimda yazdim bi koseye,hep boyle yapcam bundan sonra,,,,,,:eek:,

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
al bende o kadar canım yumurta mıııııı
hele kokarsa bu arada tek olamdıgıma sewındım mısafırlıkte falan cok zorlanıyorum keke yemem yumurta warrr dıyorum
hemen kokla bak kokmuyo dıyorlar sonası fıyasko tabııı:alsana:

yumurtayı sevene kokmuyo ama zaten yumurtanın tadıyla bir sorunum yok ama kokusu yüzünden yiyemiyorum. bende senin gibi gittiğim yerde çok sorun yaşıyorum... helede kahvaltıda :gul: ya yumurta haşlaması oluyor yada menemen aç kalıyorum tabiside.. eşimde huyumu bildiği için gezmeye die çıkarıp direkt lokantaya götürür :D öyle kurtarıyorum paçayı :D:D

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
kizlar sizde burnunuza mandal takinda yiyin sunu aaaaaaaaaaaa:alsana::kptmya:

mandalda kapatmıyo canım o kokuyu ya aslında tatlının ölçüleri üç yumurta için ideal az yumurtaylada yapılır bence. tabi denemeden bişi diyemicem ama merakta etmedim değil hani :D eve gidince az yumurtalı yapim bakem nolcak. şimdi annemlerdeyim :hhhhhh:

nefis görünüyor acaba vanilya koysak yumurtanın miktarını azaltsak nasıl olur teşekkürler elisciğim:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

vanilya her tatlıya yakışır canım bencede olabilir eğer tatlının kendine has kokusu yoksa( yumurtadan başka:D) yakışır...

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
karakiz keki bilirim
yaparimda
ama bu tarifte cok ilgimi cekti
elisim canim paylasimina saglik
insaallah denicem:eek::hhhhhh:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
noluyor burda kim kimi sewiyor:findik:

tamam canikom,senide ceviyom,,,,,hepinizi seviyom ben:panter::panter:

mandalda kapatmıyo canım o kokuyu ya aslında tatlının ölçüleri üç yumurta için ideal az yumurtaylada yapılır bence. tabi denemeden bişi diyemicem ama merakta etmedim değil hani :D eve gidince az yumurtalı yapim bakem nolcak. şimdi annemlerdeyim :hhhhhh:

zaten icinde yumurta oldugunu bilmen yetiyo dime,kokmasa bile kokuyo geliyodur sana,,,esimden bilirim,,,tamam beklerim yorumunu,,,:panter:

vanilya her tatlıya yakışır canım bencede olabilir eğer tatlının kendine has kokusu yoksa( yumurtadan başka:D) yakışır...

bende bi daha yapisimda vanilya koyucam,,,yakisir her tatliya dedigin gibi,,,optum canim:panter::panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar