Karadenizli'dir ne yapsa yeridir!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Marektten aldığı Coca Cola kapağında ''tekrar deneyin'' yazısı üzerine defalarca deneyen karadenizli vatandaş, kandırıldığını öne sürerek davacı oldu...

Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı İdris Karadeniz ''Müvekkilim martketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş.

Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmış ancak yine aynı şey.Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır.Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir. Bizde bugün dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin YTL. maddi tazminat talep etmekteyiz'' dedi.

Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına ''Başka Şişede İnşallah'' yazmayı düşündüklerini söyledi.

:kahkaha::kahkaha::ko:ko:ko:nazo::nazo::nazo::gul::gul::gul::kptmya::kptmya::kptmya:Beb okurken nasıl güleceğimi şaşırdım:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:ko:ko:koSende benim gibi krize girdin değilmi Duaçiçeği:ko:ko:ko

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben Trabzon da yaşıyorum Karadeniz'li değilim ama inan burda yaşadığım çoğu gün fıkra gibi oluyor sağolsun Karadenizliler çok neşeli insanlar:ko:ko:kove ben hala gülmekden çatlamaktayım:ko:ko:ko:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ben Trabzon da yaşıyorum Karadeniz'li değilim ama inan burda yaşadığüım çoğu gin fıkra gibi oluyor sağolsun Karadenizliler çok neşeli insanlar:ko:ko:kove ben hala gülmekden çatlamaktayım:ko:ko:ko:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

Cem Yılmaz bir gösterisinde şey demişti önceden karadenize gitmiş o konudan sonra bir kaç fıkra anlattı millet çatladı tabi sonra "Siz şimdi gülüyorsunuz ama ben o fıkradaki adamla çay içtim" demişti :kahkaha:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Akşam kızım geldi okudu bu yazıyı bana akşam gülmekden karnıma ağrılar girdi eşime okuduk adam hafif bir tebessümle nevar bunda dedi ben daha beter krize girdim:ko:ko:kobuseferde çok güldüm diye laf yidim:ne::ko:ko:kahkaha:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
[sıze="3"]
[sıze="3"]

cem yılmaz bir gösterisinde şey demişti önceden karadenize gitmiş o konudan sonra bir kaç fıkra anlattı millet çatladı tabi sonra "siz şimdi gülüyorsunuz ama ben o fıkradaki adamla çay içtim" demişti [sıze=3]:kahkaha:[/sıze][/sıze]

[/sıze]

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar