Kara Üzüm Cekirdeği ile Göğüsleri Büyütmek

violet

Yeni Üye
Tepki
12
bu arada sanırım marka ismi vermek burada yasak ama bana özelden bu aldığınız ürünün markasını yazar mısınız özellikle su ay arkadaşım ve kullanıpta işe yarayanlar.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
benim büyüklügü iyide cocuklardan sonra sarkiklik basladi:gitme:
bunada iyi gelirmiki evetse anca türkiyeye gelince alabilirim yardim edin ne olur:aglayan:

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
arkadaşlar güzel allahım insanlara uygun organları vermiş ben hep estetik vs karşıyıım bırakın gögüslerin iz küçük olsun yeterki saglıklı saglam olsun ne yapayım büyük gögsü kaybedince anlıyorsunuz herbir organın degerini hastanelere gidip bakında ozaman beni anlarsınız saglıklı günler

meftun

Üye
Tepki
52
bunuda deniyeyim bari eşlerimize güzel görünmek için yapmıcamız bişey yok galibaama onlar bu kadar düşünceli değil

YAGMUR2005

Yeni Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar, bende bugün ktıldım aranıza. bende k.ü.ç. pekmezle karıştırıp hergün sabah-akşam bir tatlı kaşığı yedim ancak bir ay olmadan bıraktım. sıkılmıştım artık ama şimdi yorumları okuyunca yeniden başlamaya karar verdim ama bu sefer kendisini yiyeceğim. önceki denememde fayda görmedim belkide yeterince kullanmamışımdır. umarm şimdi faydasını görürüm.

gamzevegamze

Yeni Üye
Tepki
2
bende aldım yorumlarınızı okuduktan sonra denemek istedim :) tadı gerçekten kötüymüş yerken zorlanıyorum bugün başladım...
sabah akşam 1 kaşık alıyorum ama aç karnınamı yesem nasıl yediniz siz bide çörek otu yağı aldım gece yatmadan masaj yaparak sürüyorum... 1 ay denicem gelişme olmazsa bırakıcam :iyyyy: inş işe yarar :findikim:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
böyle şeyler kullanmak için yaşın küçük değil mi gamze
bence acele etme:sutarafa:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
gamzecim sahi cok gencsin daha hülya abla hakli gel sen büyük lafi dinle:hhhhhh:

gamzevegamze

Yeni Üye
Tepki
2
ya biliyorum 21 yaşına kadar ergenlik çağı devam ediyo ama küçükler napim... yan etki felan yapmaz heralde dimi :S yada etki yapmazmı ... aldım artık kutu şeklinde k.ü.ç. yağda küçük ... bitene kadar kullansam denemişte olurum -hmm-hmm en azından diğer etkileri için...

_emel_

Yeni Üye
Tepki
5
Valla fındığım benimde küçüktü ki taaa geçen gün farkettim büyümüşler:gul:

Hatta geçen gün nişanlıkla,kına geceliğime gireyim dedim. Alttan bir sorun yok; ama üst taraf kapanmadı:dil:

Yani demem zamanla oluyor:eek:

valla demeniz zamanla oluyo ama bende 24 yaşındayım hala 75i anca dolduruyo gibiyim yani tam denilemez ..artık insan umudunu kaybediyo..benimle yaşıt bekar arkadaşım yok gibi hatta çoğunun ilk çocukları kocaman oldu onların zaten büyüktüde gayet .. ne zamandır alıp deniycem bi türlü kısmet olmadı ama küç denicem bakalım benimde kansızlık sorunum var ona da iyi gelir umarım bi taşla iki kuş olur

H*S

Yeni Üye
Tepki
1
arkadaslar bu kuru üzümü yemek icin belirli bi yas siniri varmi? ben 23 yasindayim, büyürmü daha ? :panter:

H*S

Yeni Üye
Tepki
1
ya bazi yerlerde 31e kadar sinir varmis diyorlar :(
eee netcez yaaa, 23ünden öncede zaten ergenlik dönemi gibi biseydesin, büyüme caginda. eee kim icin bu bitkiler peki, anlamadim gitti ya:acep:

_emel_

Yeni Üye
Tepki
5
DOĞAL GÖĞÜS SIKILAŞTIRMA VE BÜYÜTME

Çok küçük yapılı göğüslerin büyümesi için:

1.Adaçayı yaprağı ve çiçeğini demleyin. Ve bununla göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Ayrıca bu karışımı, bir fincana iki tutam olacak şekilde,demleyin ve günde bir fincan için.

2.Devetabanı (öksürükotu) bitkisinin tamamının demlenmesiyle elde edilen suyla, göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Çok büyük göğüsleri küçültmek ve bir yandan da onların sarkmasını engellemek için:

1.Meşe ağacının kırılmış kabuklarını demleyin. Ve bununla göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

2.Serpolet (bir tür yabani kekik) ve biberiyenin çiçek ve yapraklarını demleyin, göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Sarkma eğilimi gösteren göğüsleri yeniden sıkıştırmak ve sertleştirmek için:

1.Kabuklarıyla beraber ince rendelenmiş ham elma lapasını göğüslerinize sürün, en az 30 dakika bekleyin.

2.Kasıkotu bitkisinin tümünü, bir fincana iki tutam olacak şekilde, demleyin. Günde bir fincan için.

3.Yarım tutam kırlangıç otunun taze yaprak ve çiçekleri, bir tutam lavanta çiçeği, bir tutam ısırgan otu taze yaprağı, iki baş papatya. Bu bitkilerin hepsini 1 lt suda demleyin ve bir gece dinlenmeye bırakın. Elde ettiğiniz sıvıyla göğüslerinize kompres ve masaj yapın.

Tarihi Sağlık Kitaplarından Meme Sarkmaları için Öneriler YENİ :

* Papatya ve gül yaprakları on beş dakika süre ile kaynar suda bekletilir. Sıkılarak elde edilen posaya merhem kıvamına gelinceye kadar elenmiş lavanta çiçeği tozu ilave edilirek badem yağı ile yoğrulur. Hazırlanan bu merhemden tedavi süresinde ve günaşırı sarkık memelere sürülür.

* Taze kırlangıç otu yaprak ve çiçekleri ile birlikte, on beş dakika süre ile sıcak suda bekletilir. Sıkılarak elde edilen sıvı bir kavanoza doldurularak dinlendirilir. Dinlendirilen sıvıdan tedavi süresince günaşırı ısıtılarak göğüslere sık sık masaj yapılır.

* Sarkık memeler soğuk su ile bol bol masaj yapılır. Yapılan masajdan sonra memeler, pamuk yağı veya badem yağına bandırılmış bir pamukla ovulur.

Göğüs çatlakları

1.Karakafes otu taze yaprağı lapası

2.Koyun gözü(ak papatya)yaprak ve çiçeği lapası

3.Akhuş ağacı tomurcuklarının kaynatılmasıyla elde edilecek suyla yapılacak kompresler ( bir fincana dört tutam)

4.Civanperçemi taze özsuyuyla kompresler

5.Civanperçemi yaprak ve çiçeği ve küçük papatya (köpek papatyası) çiçeği demlemesinden elde edilen suyla kompres ( bir litre su için her ikisinden de ikişer tutam, ayrıca bu demlemeden günde iki fincan içilmelidir)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar