Kara Üzüm Cekirdeği ile Göğüsleri Büyütmek

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
kızlar sabırrr. 1 ay düzenli kullanın. 2 ayda etkisi görülüyor. inanın abartmıyorum 75 i tam doldurmuyorken ,şimdi tam dolduyor. artık dolgun gösteren ,destekli sütyenleri takmıyorum penye kullanmaya başladım.ooo rahatladım.sıkılmıştım desteklilerden.bakalım benm bugün tam 54 gün oldu.

üstelik hemeriod şikayetlerim bittiiiii.sancı mancı kalmadı. cildim parlak oooo ne kadar faydasını görüyoumm.hadi üşenmeyin başlayınnn tembellik etmeyin.

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
aaa bu arada bünyeden bünyeye fark ediyormuş. 2 .3 haftada faydasını görmeye başlayanlarda varmış .kaşıntı ,ağrı varsa faydası olmaya başladığına işarettir. bende 3.hafta kaşıntı (müthş bir kaşıntıydııı) başlamıştı.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
aaa bu arada bünyeden bünyeye fark ediyormuş. 2 .3 haftada faydasını görmeye başlayanlarda varmış .kaşıntı ,ağrı varsa faydası olmaya başladığına işarettir. bende 3.hafta kaşıntı (müthş bir kaşıntıydııı) başlamıştı.

:sokAy su ayım gerçekten kaşıntı ve ağrı var bende-kop
Demekki iyiye doğru gidiyorumun işaretiymiş bu şikayetler-kop

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hadi bakalım. sevindim senin adına.ilerleyen günlerde daha iyi haberler vereceksin inşallah.:eek::eek:

Halen doldurmuyor,bir şey farketmiyorum ama hemen olucak değil ya,zamanla olur değilmi suayım..
Bugün çatur çutur bir avuç daha yedim kara üzümlerimden-hmm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben bir tuhaflık var ama anlayamadım gitti:uzgun:

Kaşıntı ve ağrı halen var,geçmedi..Sakın ters etki etmiş olmasın bu üzüm çekirdeği bana yaaa:cokkomik:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
Allah Allah niye hala kaşınıyor ki. başka bir sıkıntı olmasın. bende o kadar ağrı olmamıştı.:eek::eek::eek::eek:

beliki de çabuk etkisi olacaktır belki.-alkis-alkis paylaşmaya devam et bakalım.

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bu arada benim bugün tam 57.günüm.çok iyi gidiyor.75 no. artık oluyor.
bugün ilk defa 80 no.denedim. biraz bol oldu. yani biraz daha gayret edersem dolduracak .:cokkomik::cokkomik::cokkomik:

tam etki 2 ay. söylenen buydu.haaa gaYRET.:D:D:D:D
bu arada bir iyi haber daha. hemeroid . inanamadım onu bile geçiriyor. çok çok rahatladım. geçti bile diyebilirim rahatlıkla. :kupa::kupa::kupa:
öyle bir alıştım ki görev gibi geliyor. mutfakta ,gözümün önünde hemen ilk işim çekirdeğim oluyor.:cokkomik:
hadi kızlar bir benim herhalde ğöğüs büyütme meraklısı yalnız kaldım bu topikte.:cokkomik::cokkomik:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bu arada benim bugün tam 57.günüm.çok iyi gidiyor.75 no. artık oluyor.
bugün ilk defa 80 no.denedim. biraz bol oldu. yani biraz daha gayret edersem dolduracak .:cokkomik::cokkomik::cokkomik:

tam etki 2 ay. söylenen buydu.haaa gaYRET.:D:D:D:D
bu arada bir iyi haber daha. hemeroid . inanamadım onu bile geçiriyor. çok çok rahatladım. geçti bile diyebilirim rahatlıkla. :kupa::kupa::kupa:
öyle bir alıştım ki görev gibi geliyor. mutfakta ,gözümün önünde hemen ilk işim çekirdeğim oluyor.:cokkomik:
hadi kızlar bir benim herhalde ğöğüs büyütme meraklısı yalnız kaldım bu topikte.:cokkomik::cokkomik:

Suayım senin adına inan çok sevindim birtanem,çok güzel bir haber bu inan..
Darısı bizim başımıza inşallah.:cokkomik:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kızlar bende katılıcam galiba aranıza:D

eşime geçen gün söyledim ,güldü

bakim ilk fısatat aldırıcam çarşıya bi çıkalım

suayım tozunumu yiyosun sen

suyla falanmı içiyosun

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim çantamda geziyor tozu:dusun: Bir türlü aklıma gelmiyor yemek. Başlayayım bari bende; ama tıkıyor beni tozu:D:D

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
fındğım suyla bir tatlı kaşığı alıyorum. hemen suyla yutuyorum. valla çiğniyemiyorum:(:( hemencecik yutuveriyorum.-hmm-hmm

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bu kadar kolay mı yani
hergün dimi bi tatlı kaşığı

bende deniyim

ama çok zor benimkilerin toparlanması ya

21 ay süt verince deforme oldular iyice:gitme:

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
ben kara üzüm çekirdegi falan kullanmadım ama benimkiler eskidn 75 di şimdi 80 i dolduruyorlar ben hergün kremle masaj yaptım 5,10 dakika çok etkili oldu birazda kilo aldım şimdi daha dolgun size de tavsiye ederim masajı hem gögüs kanserini de önlüyormuş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Göğüslerimdeki ağrılar çok fazla olunca 3 gün ara verdim ben..
Biraz bekleyeceğim canlarım,tozunu yemedim,direk çekirdekleri çatur çutur yiyince daha çabuk tesir etti benimkilere sanırım:D

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
bende sizlerin dneyimlerinizi okuyunca heveslendim..ne dersiniz ümit varmıdır hala:gitme:
hemen aldırıp başlıcam inşallah..
birde bukadar uzun kullanılan birşey başka yan tesir yapabilirmi acaba??ben kaşıntıya ağrıya razıyım -hmm-hmm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende sizlerin dneyimlerinizi okuyunca heveslendim..ne dersiniz ümit varmıdır hala:gitme:
hemen aldırıp başlıcam inşallah..
birde bukadar uzun kullanılan birşey başka yan tesir yapabilirmi acaba??ben kaşıntıya ağrıya razıyım -hmm-hmm

Neşe'cim tamamen doğal bir şey yapıyoruz -ki ilaçlarla göğüslerimizi büyütüp yan etkilerini yaşamak istemiyoruz..
Tamamen doğal olan kara üzüm çekirdeğinin çekirdeğinin tozunu yada benim gibi direk kurutulmuş kara üzümü çekirdeklide uygulayabilirsin..
Ben direk bu şekilde yediğim için günde bir avuç yiyordum ama aşırı bir ağrı ve kaşıntı oldu bende,üzerine yattığım zaman bile inanılmaz acı verdiği için ara vermek istedim biraz.
Zaten çok faydalı sende biliyorsun kara üzüm,kansızlığıda iyi geliyor,yani bir taşla iki kuş vurmuş oluyorum..
İçin rahat bir şekilde kullanabilirsin,denemekten bir zarar gelmez inan Neşem:teselli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar