Kara Üzüm Cekirdeği ile Göğüsleri Büyütmek

asi_azra

Yeni Üye
Tepki
0
yani sadece bu kara üzüm çekirdeğini yiyerekmi oluyor peki günde ne kadar yiyecez bu arada ben aranıza yeni katıldım da ondan anca konuya vakıf olabildim :panter:

asi_azra

Yeni Üye
Tepki
0
haa bu arada bide ikisi aynı büyüklükte olurmu acaba komik ama bazılarından duyuyorum hani normaldede biri diğerinden biraz daha büyüktür küçük olan yine küçük kalmasın büyütelim derken iyice şekilsiz olurlar Allah korusun :iyyyy:

angel13

Yeni Üye
Tepki
0
Bende küç denedim ama işe yaramadı 2 ay falan kullandim bi erkek arkim bagısıklıkı kuvvetlensin diye nar çekirdeği kullanıyodu cocugun gogusleri buyudu resmen bende 1 haftadır nar çekirdeği kullaniyorum sanki dolgunluk hissettim bakalimmm 1 2 ay kullaniyim hayirlisii

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Merhaba arkadaşlar;
Yaşım 26 ve 75i doldurmayan göğüslerim var. Bu yüzden uzun bir süredir göğüs büyültücü hap kullanmayı planlıyordum. İşe gireyim öyle alır düzenli devam ederim demiştim. Ama okuduğum yorumlar nedeniyle haplara güvenim kalmadı. Çoğu kanser yapıyormuş. Kremler vs. de çok güven vermedi bana. Ama k.ü.ç. le ilgili çok yorum okudum. Olumlu sonuç alan da var hiç sonuç alamayan da. Ama dedim ki en azından doğal ve illaki sağlığın bi tarafından yararı oluyor. Bir de rezene çayını takviye olarak kesinlikle öneriyorlar yanında. Her gün akşam bir fincan içine de 5 damla çörekotu yağı. Ayrıca çörek otu yağıyla da masaj yapmak çok fayda sağlıyormuş. Dün sabah itibariyle bu küre başladım. Bir çok kişinin benimle aynı sorunu olduğunu biliyorum. Belki paylaşımlarım birilerine fayda sağlar. Gelişmeleri düzenli olarak bildirmeye çalışacağım buradan. Başka kullananlar veya yeni başlayanlar, başlamayı düşünenler olursa bilgi paylaşımı yapabiliriz. Çok da güzel olur. Görüşmek üzere..

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Merhaba arkadaşlar;
Yaşım 26 ve 75i doldurmayan göğüslerim var. Bu yüzden uzun bir süredir göğüs büyültücü hap kullanmayı planlıyordum. İşe gireyim öyle alır düzenli devam ederim demiştim. Ama okuduğum yorumlar nedeniyle haplara güvenim kalmadı. Çoğu kanser yapıyormuş. Kremler vs. de çok güven vermedi bana. Ama k.ü.ç. le ilgili çok yorum okudum. Olumlu sonuç alan da var hiç sonuç alamayan da. Ama dedim ki en azından doğal ve illaki sağlığın bi tarafından yararı oluyor. Bir de rezene çayını takviye olarak kesinlikle öneriyorlar yanında. Her gün akşam bir fincan içine de 5 damla çörekotu yağı. Ayrıca çörek otu yağıyla da masaj yapmak çok fayda sağlıyormuş. Dün sabah itibariyle bu küre başladım. Bir çok kişinin benimle aynı sorunu olduğunu biliyorum. Belki paylaşımlarım birilerine fayda sağlar. Gelişmeleri düzenli olarak bildirmeye çalışacağım buradan. Başka kullananlar veya yeni başlayanlar, başlamayı düşünenler olursa bilgi paylaşımı yapabiliriz. Çok da güzel olur. Görüşmek üzere..

bnde aynı sorunu yaşyorum bn bugun başladm daha. Küç kadnda gôğus büyüme hormonlarni harekete geçiriyomuş dye duydm. Nar çekirdeqi bulrsam onuda alıcam,btkisel olsn yararı olsnda zararı olmasn.haplrdan vazgeçtqn iyi olmuş, kötü snuçlar doğurablrdi ilaçlar

mryy

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadaşlar size benim keşfettiğim bir şeyi söyliycem eminimki sizde faydasını görüceksiniz bundan 3 hafta önce sigara kullandıım için vücuttaki toksinleri atan kara üzüm çekrdeği aldım aktarlarda satılıyor fiyatı 8 ytl sabah akşam 2 talı kaşığı yoğurda bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozu karıştırılarak yeniyor sigara ve alkol kullananlara şiddetle tavsiye ederken başka bir etkisini farkettim göğüsleride büyültüyor sanırım çünkü; ben bunu kullandıktan sonra göğüslerimde bir ağrı başladı ve büyümeye başladı gözle görülür bir büyüklük ve sertlik var şu anda meğer sonradan araştırdım ki göğüs büyütme ilaçları olan allbress vs gibi ilaçlarda etken madde kara üzüm çekirdeğiymiş göğsü küçük olan arkadaşlar büyütmek için albress gibi ilaçlara fahiş fiyat vermenize gerek yok kara üzüm çekirdeği alın aktardan ve en az 1 ay kullanın şaşırıcaksınız!

ALINTIDIR...

ya kara uzum cekırdegı mı almıstın yoksa tozunumu ben gecen hafta tozunu aldım sabah aksam 1 tatlı kasıgı atıyorum agzıma ustune meyvesuyu falan gıdıyo yanı :mendil:

asiyee

Yeni Üye
Tepki
0
bende bugün başladım :) dün gece netten okudum bütün yorumları. bugün öğlende aldım :) küç ve çörek otu yağı kullanıcam. umarım ki işe yarar :) :ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar