Kahretsin çok zekiyim!

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
Erkekler kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor.

Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kalıyorlar.

İngiliz bilim adamlarına göre, erkekler kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor.

900 kadın ve erkeğin 10 yaşında IQ�larını ölçen ve 40�lı yaşlarına kadar yaşamlarının nasıl geliştiğini izleyen bilim adamları, zeki birer öğrenci olan kız çocuklarının evlilik hayatlarında başarılı olamadıklarını ortaya koydu. Erkeklerinse tam tersi bir grafik çizdiklerine dikkati çeken bilimadamları, evlilikte başarıya ulaşan erkeklerin yüzde 88�inin başarılı ve iyi para kazanan erkekler olduğunu gösterdi.

Bu arada İngiltere�de yapılan bir başka araştırmanın sonuçları da, İngiliz kadınların sadece beşte birinin kendini çekici bulduğunu, kendini �seksi� diye tarif edenlerin oranınınsa bunun bile altında kaldığını gösterdi.

Çekici kadınlar daha şanslı

London School of Economics ve Harvard Üniversitesi tarafından 3200 kadınla yapılan anketlere dayandırılan araştırmanın sonuçları, kadınların yüzde 50�sinin, çekici kadınların hayattaki başarı şanslarının çok daha yüksek olduğuna inandığını ortaya koydu.

Brezilyalı kadınlar kendilerine güveniyor

ABD, Kanada, İtalya, Fransa, Hollanda, Portekiz, Brezilya ve Arjantin�de de yapılan araştırmaya göre, dünyada kendisine �harika� tabirini en yüksek oranda yakıştıran da Brezilyalı kadınlar oldu. Brezilyalı kadınların yüzde 6�sı kendisini �kusursuz� olarak tanımladı.

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
kahretsin çok zekiyim.
devamlı dert yandığım bir özelliğim. ve doğru erkekler zeki kadın sevmiyor.:kahve:

Tepki
914
BANA göre bir kadının zeki olması herşeyden önce bir insanın zeki olması çok önemli ...
çekici ve seksi olmak yeterli birşey değil zeki olmak mesele ..zaten zeki olan zekası ile çekici ve seksi olur ..
her zaman zeki insanları severim aptal insana hiç tahammülüm yok..
zeki kadını seçen erkek zaten zekidir...ama ben benden daha zeki adam isterim ...benden daha aşağıda zekaya sahip biri ile yapamam ..öyleki zekasıyla beni kendine hayran bırakmalı...zaten en zekisini ben kaptım :kptmya:.
erkekler kendinden aşağıda zekaya sahip kadınları tercih ediyor fikri genel bir şey değil .. kimisi kendinden zeki olanı ister kimisi daha az zeki olsun ister ...
bana gelince benden zeki bir erkeğin beni seçmesi imkansız çünkü her zaman seçen kişi olmuşumdur.. o yüzden sorun yok :)

G

guzelcem

Misafir
erkeklerin arkalarına bakmadan kaçtıkları kadın türüdür. -kop arkasına bakmadan kaçan erkek varsa bu erkek kesin salakve etçildir.:kptmya: :kptmya::kptmya: bir kimya denklemindeki unsurdur kendileri. denklem söyledir:
kadın sabiti = zeka*güzellik*erişilebilirlik bu denklem şöyle bir sonucu ortaya koymaktadır: bu 3 unsur aynı anda aynı kadında olamaz; bu durumda zeki kadın ya çirkin kadındır ya da erişilemez... dolayısıyla zeki kadından bir erkeğe kolay kolay hayır gelmesi * mümkün değildir. * :kptmya:

G

guzelcem

Misafir
Ben çaktırmayacak kadar zekiyim-zebani-zebani-zebani:uc:Babamın mesleğindeki sırı şudur, 21 yıllık polisliğindeki başarısı insanları tanımak ve içindeki şeytanlığını çözmek istiyorsan asla karakterini ve kişiliğini saf olarak göster bende neden derdim insanoğlu saf insanların yanında herşeyini gösterir :(-hmm bende saflık rolünü oynarım ama cin gibi ortaya döktürürüm, eşim bile sen benden bile cin ve zeki kadınsın der:kptmya:-kop hele bu meslekte herşeyi yaşayıp görüyoruz daha doğrusu tilki gibi olduk:kptmya:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ben eşimin benden daha zeki olmasını isterim
yoksa bu zekamla onu fena ezerdim dermişim:1::1:
şaka bir yana zeki olmadığını düşündüğüm biriyle yaşam zor ya
olsn yeter ki benden zeki olsun yinede.....

zatende bayağı zeki

şerife06

Aktif Üye
Tepki
121
Bence bizler daha zekiyiz diyorum.Erkekler düz mantık çok zeki olmadıklarını düşünüyorum...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar