Kadınlar uykuyu sekse tercih ediyor

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
uyku.jpg

Amerikan internet sitesi “iVillage” tarafından yapılan bir araştırmaya göre, evli kadınların çoğu seks yapmak yerine, uyumayı, kitap okumayı veya film izlemeyi tercih ediyor.2 bin kadın üzerinde yapılan araştırmada kadınların yüzde 63’ü uyumayı, televizyon izlemeyi ve kitap okumayı sekse tercih ettiklerini söyledi.İlişki terapisti Ian Kerner, seks hayatlarının sorunsuz olduğunu söyleyen kadınların geceleri aslında seks yapmak yerine internette dolaştıklarını ve televizyon izlediklerini açıkladı.

Sizin tercihiniz hangisi?

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ya sey sımdı kem kum hık mık ne desem yalan:kedim:

Ya aslında saat soyle 2 yı gecmısse ve ben pc basından yenı kalkmıssam kesınlıkle uyumayı tercıh ederım.Tum bas agrısı,yogun tempolu gecırılen gun,ay bırden nasıl basım dondu yalanı hepsı devreye gırer.

Ama 2 den onceyse fıkrım degısebılım.Yalandan nefret edebılırım:gul:

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ya işte ben haniii nasıl anlatsamkiii....-hmm eğer çok yorgun ve uykusuzsam uyumayı tercih ederim ama eğer tabi biraz kışkırtılırsam da en vahşi cazibemle :dil:ortama ayak uydurabilirim... Ama bende İlknur gibi ilk zamanlar saat 10.30 dan sonra yapmak istemezdim... aynen eşimde bana çok kızardı saat uygulamasınaa.... :dil::dil:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ohoooo en saat konulmaması seyde saat belırlemıssınız kızım ya sızde.Uykudan ölüyo olabılırım yorgunlukdan perısan olabılırım.Saat gecenın bılmemkacı da olabılır.Karsımdakı yolunu bılıyosa uykum pırrrr kactı bıle:uc:

Amanın kendımı fena gordum heee

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben şu an tatildeyim:hamis:
Ama sabahın ilk saatlerinde daha afyonum bile patlamadan tek gözü açık,tek gözü kapalı,yarı baygın bir halde anam ne oli burada diyerek uyandığım çok olmuştur hani:kptmya:
Geceleride ruh halim ve kendimi iyi hissettiğim zamanlarda uyku yerine tercih edebilrim neden olmasın yani:ciklet:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ohoooo en saat konulmaması seyde saat belırlemıssınız kızım ya sızde.Uykudan ölüyo olabılırım yorgunlukdan perısan olabılırım.Saat gecenın bılmemkacı da olabılır.Karsımdakı yolunu bılıyosa uykum pırrrr kactı bıle:uc:

İddia ediyorum bu mesaj,bu güne damgasını vuracak cinste olmuş:kptmya:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

:gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ıııııı iiiii şeyyy bende yalan yoğ hem valla hem billa kızlar uyku ikinci plandır benim içinde :sigara::sigara::dil::dil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar