Kaçırıldım..

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
bana aşık biri var. numaramı bulmuş sabah akşam mesaj atıyordu defalarca teklif ediyordu ben cevap bile yazmıyordum belki susar diye. korkuyordum da zarar verecek diye. çünkü katildi. aklı gidip geliyordu. cinliymiş duyduğuma göre. ve eroinmandı. bunların hepsi ondan korkmam için yeterde artardı bile. aileme söyleyemedim çünkü babam sert çıkacaktı. korkuyordum babama zarar verir diye sustum hep. numarasını engelledim. 1 ay önce oldu bunlar. sabah işe gidiyordum ortalık çok tenhaydı sessiz. yoluma çıktı elim ayağım titredi korkudan görünmeden kaçayım dedim hızlı adımlarla gidiyordum kolumdan tuttu nereye gidiyorsun dedi işe gidiyorum bırak kolumu dedim. hayır bugününü bana ayıracaksın dedi kolumu bırakmadı çabaladım kurtulamadım deli kuvveti vardı etraftada kimse yoktu yardım edecek. tuttu kolumdan sürükleyerek ara bir sokağa götürdü beni. mesaj attım arkadaşlarıma kurtarın beni diye telefonu elimden aldı ne bu mesajlar diye cebine koydu telefonumu sonra bir ara boş bulundu o sırada koştum kaçtım ben yardım edin polis çağırın diye bağırarak koşturdum. etraftakiler o kadar duyarsızdı ki milletede seyir lazım sadece izlediler.yine yakaladı beni sonra gözü dönmüş şekilde boğazımı sıktı öldürücem seni dedi ben öldürmekten hiç korkmam dedi daha öncede yaptım sen 3. olcaksın dedi nefessiz kaldım çırpındım can çekişiyordum resmen can havliyle boğazına tırnağımı batırdım öylelikle bıraktı beni. yolda biri geçiyordu yalvardım polis çağırın lütfen diye tamam dedi aradan 5 dk sonra polisler geldi. karakola götürdüler. ifadem alındı. sonra annem baygın halde karakola geldi..ağlama krizine girdim ifademi zor verdim. mahkeme var 1 ay sonra avukat hapis cezası alacağını söyledi. 1 aydır annemler evden dışarı çıkartmıyor beni çünkü o serbest şu anda. 1 hafta boyunca kabuslarla uyandım :bitter: aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Cok zor gercekten böyle birinin disarda dolasmasi tehliklei madem önceden 2 kisiyi öldürmüs neden hala hapiste degil?

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
sordum ona neden hala dışardasın madem dedim sen anlamazsın dedi başkasının üstünde kaldı hep dedi.. hem ceza evi benim evim gibi orayı mesken tuttum ben dedi. şimdi seni öldürsem hiç korkum yok oraya girmekten dedi. senin gibilerini meydanda sallamak lazım dedim sinirlenmeye başladı sonra boğazıma yapıştı zaten.

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
amin... birde zorla öptü beni :bitter: Allah korudu yinede ya başka bişey yapsaydı Allahımm düşünemiyorum bilee :aglayan: Allah kimseye yaşatmasın yaşadıklarımı :korkak:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Milletin duyarsız olduğu gerçek.Peki sen şikayetçi oldun resmi kurumların yaptırımı ne bu durumda merak ettim.Senin psikolojin altüst olmuştur,şu an nasıl bir yol izleyeceksin bu travmadan kurtulmak için sana yardımcı kurum varmı.

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
şikayetçi oldum sadece tutanak tuttular mahkeme günü çağırılacaksınız dediler o kadar. zaten ağır bir depresyondan yeni çıkmıştım bu olaydan sonra depresyonumda tekrarladı. hava almaya çıkıyorum bahçeye annem arkamdan hemen kardeşimi yolluyor. çarşıya oraya buraya gidemiyorum zaten. gidersemde annemle gidip geliyorum. yalnız kalıp kafa dinleyemiyorum. odamdan dışarı çıkmıyorum evdekilerle toplasan günde 10 cümle anca kuruyorumdur. sadece psikoloğuma gidip geliyorum ona anlatıyorum olanları tek o destek oluyor bana manevi yönden.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah yardımcın olsun işallah çabuk atlatırsın.Düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.:sinirli:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Aman tatlım Allah korusun herkezleri böyle sorunlu insanlardan.İçinde olduğun durumu az çok tahmin edebiliyorum.O adamın hapse girmesi bile engel değil çıktıktan sonra yapacağını yapar yine.Bir şekilde gözünü korkutmak lazım.Adam hapisten korkmuyor cezadan korkmuyor nasıl bir yaratık bu böyle.

Allah yardımcın olsun bol bol dua et.O dualalar seni korur emin ol

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
amin.. kork Allahtan korkmayandan derler ya..Allah korkusu yok içinde. Allaha sığınıyorum onun ve onun gibilerin şerrinden.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar