İzmir'i korkutan seri katil yakalandı!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

İZMİR'de üst üste üç gecede 3 kişinin öldürülmesi olayının faili olduğu ileri sürülen 'seri katil' şüphelisi bugün saat 05.30'da Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yakalandı. Şüpheli H.A.'nın yurt dışına kaçmayı planladığı ortaya çıktı.İzmir'in Balçova ilçesinde bankacı Esra Yaşar ve üniversiteli Ayşe Selen Ayla'nın, Konak'da aynı 'Azra' takma adlı transseksüel 30 yaşındaki Mustafa Has'ın başlarından birer kurşunla öldürülmesi olaylarının faili olan 'seri katil'in yakalanması için alarma geçen güvenlik güçleri bu sabah sonuca ulaştı. Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir ihbarı değerlendiren polis, bugün saat 05.30 sıralarında Kumbahçe Mahallesi Atatürk Caddesi Merve Kavşağı'nda durdurduğu otomobilde 'seri katil' olduğu idida edilen H.A.'yı yakaladı.

izmir-i-korkutan-seri-katil-yakalandi-iddiasi--620473.Jpeg

Mardin nüfusuna kayıtlı 27 yaşındaki H.A.'nın cinayetlerde kullandığı sanılan 7.65 milimetre çapındaki tabanca ile kurbanlarından aldığı bazı eşya ele geçti. Üzerinde 4 bin euro para ve pasaport bulunan şüpheli H.A.'nın, Yunanistan'ın İstanköy (Kos) Adası üzerinden yurt dışına kaçmayı planladığı belirtildi. Sorgulanmak üzere Bodrum İlçe Emniyet Müdürülüğü'ne götürülen H.A.'nın işlemlerin ardından İzmir'e gönderileceği belirtildi.

KARDEŞLERİ DE İZMİR'DE GÖZALTINDA

Polis, 'seri katil' olduğu iddia edilen H.A.'nın yakalanmasının ardından yakın çevresine yöneldi ve İzmir'de bulunan 3 kardeşi de gözaltına alındı.İzmir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu'na götürülen kardeşleri ilk ifadelerinde, 'seri katil' olduğu ileri sürülen H.A.'yı bir süredir görmediklerini, olaylarla hiç bir ilgilerinin bulunmadığını söyledi.Gözaltına alınan H.A. ve kardeşlerinin sorgusu sürüyor.

7.65 BELİNDE ÇIKTI

Muğla Emniyet Müdürü Kadir Ay, bugün saat 05.30 sıralarında İzmir ve Muğla polisinin ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyonla, İzmir'deki üç cinayetin şüphelisi 27 yaşındaki H.A.'nın otomobilden inip bir pansiyona girerken yakalandığını açıkladı.

Cinayetlerde kullanılan 7.65 milimetre çapındaki tabancanın da H.A.'nın belinden ele geçirildiğini belirten Emniyet Müdürü Kadir Ay, tabancanın dolu ve merminin de namluya sürülü olduğunu söyledi. Kadir Ay, operasyonu gerçekleştiren polis ekibine, çatışma olasılığına karşı 6 kişilik özel harekat timinin de destek verdiğini belirtti.

Polise direnmeden teslim olan şüpheli H.A.'nın bavulundan, öldürdüğü kurbanlara ait bazı eşya ve kredi kartlarının da çıktığını belirtti.

İzmir'de garsonluk yaptığı belirtilen H.A.'nın psikolojinin bozuk olduğu, ifadesi alınırken bunun da dikkate alındığını kaydedildi.

Kaynak: Milliyet

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ferahcım sen Balçova taraflarında mısın? ben KSK deyim; ama ben bile korkar oldum:dusun:

İdam olur mu RAVAcım hiç, nerde bizde o cesaret:protesto:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence de idam geri gelmeli artık. Böyleleri yoksa daha çok azacak:kizdimama:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Neyse bir 4. ye izin verilmeden yakalandı. İçimiz rahatladı canım:cak:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
çok sevindim yakalandığına yazık ya hepside genceçik kızlar olan onlara oldu inşallah bir ömür çıkamaz hapisten

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
ay cok sükür bende eşime bugün kimi öldürdü acaba diye sormustum:gitme:
cok sükür baska kimseni yüreği yanmadan yakalanmıs adiiii
allahım böyle insanlardan korusun:gitme:

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
628320100428015200226.jpg

28 Nisan 2010 13:51

İzmir'de üç cinayetin katil zanlısı, kurbanın cep telefonunu satınca yakayı ele verdi. Zanlıya benzemeyen bir robot resim hazırlayan polis, katil zanlısının rahat davranarak hata yapmasını sağladı. Filmleri aratmayan plan:

bende gördüğüm haberi paylaşayım :) çok sevindim bende ksk de oturuyom ama izmir ne kadarcık yer Allah korusun korkmuştum:(

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Vayy İzmir polisine bak sen:eek: Harika bir plan yapmışlar. Bravo -alkis

Valla doğru canım İzmir küçük, herkes tedirgin, baksana Bodrum'da yakalanmış..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Resimler Milliyet'ten alıntıdır!

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
cok sükür yakalanmis...
böylelerini aslinda sizinde dediginiz gibi idam etmeleri lazimki birdaha kimse butür pislikler yapamasin:kizdim:
o gencecik insanlar gitti birdaha gelmiyecek olan onlara oldu:aglayan:
ama kimbilir birkac yil yatip cikar:kizdim:
ibreti alem icin idam edilmesi gerek bencede...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar