İyiki doğdun Şahım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
iyi ki üye olup seni tanımışım içtenliğin samimiliğinle iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun bitanem ,33 yaş ne ki?daha yolun yarısında bile değilsin inşallah hep birlikte daha nice doğum günlerine ,seni seviyoruz
Canım ferahım:eek:
İnanın mesajlarınız güzel temenni ve dilekleriniz ile yeniden doğmuş gibi oldum.
Sizleri çok seviyorum:eek:
Samimiyetiniz,içtenliğiniz beni burada tutan sebepler değilmi zaten:eek:
Şahmaran doğum günün kutlu olsun.:huhuu:Yeni yaşın tüm dileklerinin kabul olduğu yaş olsun sağlık ve mutlulukla nice yaşlara eresin.Çok öptüm seni-ciko
Ayser ablacım,gönlü yüreği kos kocaman güzel ablacım.
Çok teşekkür ederim.
İnanın ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum ama güzel dilekleriniz ve temennileriniz ile nasıl mutlu oldum gecenin bu saat anlatamam:eek:
bak bak bak bi yaş daha büyümüş kırışıkları fazlalaşmış.gözleri çökmüş.dişleri çürümüş.elleri kırışmış.bacakları buruşmuş.şaka tabii şekerim bu yaşın sana cuk diye oturmuş.. :D

r139s.jpg

dansoz-gifleri-dansoz-gif-dansoz-gif-donme-resimleri-dansoz-gifler-dansoz-fabe9804.gif
dansoz-gifleri-dansoz-gif-dansoz-gif-donme-resimleri-dansoz-gifler-dansoz-b6fff3b1.gif
dansoz-gifleri-dansoz-gif-dansoz-gif-donme-resimleri-dansoz-gifler-dansoz-b8503fd7.gif
Ay Teyzoş ablacım:nazo:
Gece gece sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün emi:nazo:
Tanışalı çok az bir süre olsada inan sanki uzun senelerdir tanıyor gibiyim ablacım seni:eek:
Çok teşekkür ederim:eek:

Canımın içi çok teşekkür ederim:eek:
doğum günün kutlu olsun adminlerin şahıı
Canım:utandim:
Çok teşekkür ederim-ayse
Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. ALLAH hep gönlüne göre istediğin herşeyi versin
ailenle sevdiklerinle daha nice yaş günleri kutlarsın inşallah
mutlu yıllar @Şahmaran.
Esmerim yarim canımın içi birtanem,çok ama çok teşekkür ederim..
Hep birlikte daha nice seneleere erişiriz inşallah:eek:

bu şarkıyı hiç unutamıyorum :gitme: 20 yaşımn ilk gününde beni hayata küstüren arkadaşlarım sağolsun
Ay ne oldu yaa,bak bu mesaj ile ruhum daraldı birden:öhööö:
20 li yaşlara küsülürmü hiç yaa.
Iyiki dogdun canim, nice sagikli mutlu huzur dolu yillar diliyorum sana ailen ile birlikte. :huhuu::ask:

Canım Sadiyem,birtaneciğim çok teşekkür ederim mavi sümbülüm:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar