İstenmeyen tüyler

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Kozmetik&Kişisel Bakım

İstenmeyen tüylerin bitkisel çözümü Bioder, bir ilki gerçekleştirerek, tüy azaltıcı bitkisel serum katkılı Epiten Ağda Serisi'ni kadınlara armağan etti.

Tüy azaltıcı bitkisel serum katkısı ile sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir benzeri olmayan Bioder Epiten Ağda Serisi, kadınlar için bir ağdadan çok daha fazlası. Epiten Ağda Serisi’ndeki Turunç ve Complex B bitkisel ekstreleri, cildi istenmeyen tüylerden temizlerken aynı zamanda tüylerin azalmasını ve geç çıkmasını sağlar.

Papatya ile nem ve rahatlığı hissedin

Türkiye’de ilk ve tek “tüy azaltıcı ağda” serisi olan Bioder Epiten; papatya, mavi-yeşil yosun ve melisa gibi bitkisel içeriklere sahiptir. Yapılan klinik testlerde, Epiten’in tüy sayısı ve çapında sağladığı azalma ve incelmenin yanı sıra, dermatolojik olarak da cilt ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Epiten Ağda Serisi cildi pürüzsüzleştirmekle kalmaz, ayrıca melisa ekstresiyle ile cildinizde antioksidan etki yaratırken, papatya ekstresi ile nemlilik ve rahatlık da kazandırır.

Kadınlar için Epiten Ağda Devrimi!

Almanya Dermatest Laboratuvarları’nda ve Türkiye’de önemli üniversitelerde yapılmış klinik test sonuçlarıyla etkinliği kanıtlanmıştır. Epiten Ağda Serisi düzenli olarak kullanıldığında;

• % 57 Tüy sayısında azalma,

• % 34 Tüy çıkışında gecikme,

• % 20 Tüy çapında incelme sağlar.

Bioder, tüm eczanelerde satışa sunulmuştur.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ben gibi agda ozurlusu olduktan sonraaaaa bi ise yaramaz
hic beceremiyorum su agda isini :benmi:
makinayla devam:eek:
tesekkurler ayser ablam bilgi icin:utan:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şöyle derinden bir iç çekeyimmm..
Ah ahhhhh!!!
Zamanında epilasyonlara gittim bu kıl tüy yüzünden..
Yine kökü kurumadı,kurutamadım inanki:.
Nefret ediyorum bu yüzümde çıkanlardan:zopa:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar