İstanbul Avrupa Yakası Hanımefendi'leri

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
merhaba şekerler ben hepinizi çok sevdim kaç aydır burdayım herkez çok seviyeli bende dedimki keşke hepinizle tanışmak mümkün olsa ama işte yollar mesafeler ama en azından istanbul avrupa yakasındaki hanımefendi arkadaşlarımla tanışmak daha yakın olmak isterim kimler benim gibi avrupa yakalı tabiki anadolu yakasındaki arkadaşlarımıda tanımak isterim :eek:

haydi arkadaşlar belkide aynı semtlerdeyiz:hhhhhh:

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
kso bende avrupa yakalıyım bende hemde senin semte çok yakınım biliyon demi:iloveyou:

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
şekerim çok güzel olur valla bende isterim yane sen bilem benim buaralardan geçiyon ama yüzyüze görüşemiyoruz ayyy ne güzel olurdu.-hmm

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
evet busem bende çok istiyorum en azından kışın tanışıp organize oluruz yazın yada baharda buluşurduk :hhhhhh:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
-alkis Ay ne güzel buluşmamı var ufukta..
Haydi kızlar ilk buluşmamız olucak bu biliyormusunuz..
İnşallah buluşur sonrada resimlerle bizleri çatır çatır çatlasırsınız

şahım bende bunu istiyorum :gul: ayyyy sizi çatlatmayı değil tabikide ama arkadaşlarla buluşmak istiyorum sonra birbirimiz hakkınd ayorumlar yaparız ayyy ne güzel olur zaten bir aileyiz daha bir aile oluruz diyorum:hhhhhh:

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
evet busem bende çok istiyorum en azından kışın tanışıp organize oluruz yazın yada baharda buluşurduk :hhhhhh:
evet gülüm yaa bende isterim gerçekten organize edelim canım kesin.
-alkis Ay ne güzel buluşmamı var ufukta..
Haydi kızlar ilk buluşmamız olucak bu biliyormusunuz..
İnşallah buluşur sonrada resimlerle bizleri çatır çatır çatlasırsınız

inşallah inşallah ayy ne güzel olurdu valla.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahım bende bunu istiyorum :gul: ayyyy sizi çatlatmayı değil tabikide ama arkadaşlarla buluşmak istiyorum sonra birbirimiz hakkınd ayorumlar yaparız ayyy ne güzel olur zaten bir aileyiz daha bir aile oluruz diyorum:hhhhhh:

evet gülüm yaa bende isterim gerçekten organize edelim canım kesin.

inşallah inşallah ayy ne güzel olurdu valla.

:uzgun:Ben Anadolu yakasındayım gelemem ama resimlerinize doya doya bakmak için sabırsızlanıyorum.
Haydi kızlar güveniyorum sizlere,inşallah güzel bir buluşma olur,ailemizin fertlerini tek tek görmüş olurum:eek:

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
ksom inşallah kız evet bia ileyiz görüşünce köklü aile oluruz fenamı yaaaa hemen buluşalım hemde yarın hadi avrupalı bayanlarrrrrrrrrrrrrrrrr:eek:ynaa haydı buluşmaya birbirimizi daha yakından tanımayaaa

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
:uzgun:Ben Anadolu yakasındayım gelemem ama resimlerinize doya doya bakmak için sabırsızlanıyorum.
Haydi kızlar güveniyorum sizlere,inşallah güzel bir buluşma olur,ailemizin fertlerini tek tek görmüş olurum:eek:

ayyyy heyecanlandım birden sende keşke avrupa yakasında olsaydın görüşmeyi çok istedim :eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bulusmamı var kızlar yer saat belırleyın ılaclı gasoslarımla sızı gızlı gızlı takıp edıyım : :findik:

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
bak hala ne dıyo :bayil: kızım ben kosu bandımın arkasını ısmdıden stokladım gasosları bulusmanıza aynen oyle gelıcem

osaman gelirken gazozların kırıla patlaya inşallah heheheheee kötü emelilne ulaşamayacksın ilaçlatmam gazozlarımı başkalarınınkinide ilaçlamana izin verememm:kizdimama:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
osaman gelirken gazozların kırıla patlaya inşallah heheheheee kötü emelilne ulaşamayacksın ilaçlatmam gazozlarımı başkalarınınkinide ilaçlamana izin verememm:kizdimama:

yok yaa sız hurıler buluscaksınız ben nurıye elım armut toplucak -kizgin
sen ıyımısın kuzum ılaclı gasos azmı geldı sana :kizdimama: dozajını arttırıyim ben en ıyısı

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
itanbulda olsam
bulusmaya baliklama atlardim hemen
insallah kalabalik olursunuz
tanisir kaynasirsiniz
bende resimlerinizle avunurum artik:aglayan::iloveyou:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
ksom inşallah kız evet bia ileyiz görüşünce köklü aile oluruz fenamı yaaaa hemen buluşalım hemde yarın hadi avrupalı bayanlarrrrrrrrrrrrrrrrr:eek:ynaa haydı buluşmaya birbirimizi daha yakından tanımayaaa
kız buse yarın olmaz be gülüm anca toparlarız kendimizi ne ediyon sen damdan düşer gibi yarın buluşma olurmu nen
okula giden çocuklu anneleri düşünmüyonuzmu siz aaaaaaaaa
küserim bak sizlere heeeee
ben avrupa yakasın dayım kağıthanede oturuyorum sizler neresindesiniz bakalım yakınmıyız acep
buluşmak için yer bellimi fıstıklar
bi orğanize edelim yeri tarihi ve saati
yakınmıyız değilmiyiz bilelim yani
ben cevahir desem uygun görürmüsünüz bilmem
es se hani sende gelecek olursan
kahve dünya'sı nasıl olur balım
itanbulda olsam
bulusmaya baliklama atlardim hemen
insallah kalabalik olursunuz
tanisir kaynasirsiniz
bende resimlerinizle avunurum artik:aglayan::iloveyou:

inçim ağlama kız sende yaz tatilinde geldiğinde buluşuruz olmazmı istanbulda tanıdığın akraban filan yokmu
yoksa bizde kalabilirsin kapım acıktır dostlarıma

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar