Irkçılık yapan kadına mükemmel insanlık dersi (gerçek yaşanmış olay )

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
aslı paylaşımın için saol canım.çok güzel bi ders olmuş gerçekten.ırkçılığa zaten karşıyım ama birde karşısındaki insanın ne hissedeceğini düşünmeden hareket eden ,düşüncesiz bencil insanlardan nefret ediyorum.kadına çok ii olmuş.:zonk::zonk:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Aslı paylaştığın için çok teşekkür ederim.
O uçaktaki personeli ne kadar görmesemde yüreğimde onları alkışladım.
Hiç kimse bu dünyaya dilini dinini ırkını seçerek gelmiyor.:huhuu:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
açılmadı canım..:acep:
Allah Allah neden açılmadı acaba ablacım ya netin yavaşsa bazen zor açılıyo ama bilemedim ki ben sana özelden linkini vereyim orda seyret istersen
süperrrr olmuşşş
:) :) :)
aslı paylaşımın için saol canım.çok güzel bi ders olmuş gerçekten.ırkçılığa zaten karşıyım ama birde karşısındaki insanın ne hissedeceğini düşünmeden hareket eden ,düşüncesiz bencil insanlardan nefret ediyorum.kadına çok ii olmuş.:zonk::zonk:
rica ederim canım. bende çok karşıyım hele video da farkettin mi bilmiyorum adamın bir kaç bakışı vardı içim burkuldu o davranışı hiç kimse haketmiyo kadına çok kızdım
Aslı paylaştığın için çok teşekkür ederim.
O uçaktaki personeli ne kadar görmesemde yüreğimde onları alkışladım.
Hiç kimse bu dünyaya dilini dinini ırkını seçerek gelmiyor.:huhuu:

rica ederim Ayser ablacım. zaten personelin yaptığı çok anlamlıydı bende çok duygulandım.

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
bayıldım yaaa harikaydı ne güzel ince bir düşünce zaten beyazlar hep zencileri horgörüp insan yerine mi koydu bu olay zenci olan insanların az da olsa kırılan onurunu tamir etmiştir biz zenci onlar beyaz olabilirdi kader kimse rengini seçip de gelmiyor bu dunyaya

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bayıldım yaaa harikaydı ne güzel ince bir düşünce zaten beyazlar hep zencileri horgörüp insan yerine mi koydu bu olay zenci olan insanların az da olsa kırılan onurunu tamir etmiştir biz zenci onlar beyaz olabilirdi kader kimse rengini seçip de gelmiyor bu dunyaya

haklısın ablacım çok haklısın

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
farklılıklara tahammül edemeyenlerden biri de ne yazık ki biziz.. ama bizim farkımız siyah-beyaz tahammülsüzlüğü değil.. tek fark da bu zaten..

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
rica ederim canım. bende çok karşıyım hele video da farkettin mi bilmiyorum adamın bir kaç bakışı vardı içim burkuldu o davranışı hiç kimse haketmiyo kadına çok kızdım

evet canım farkettim gerçekten bende çok garip hissettim.hepimiz insanız sonuçta kimsenin kimseyi böyle aşağılamaya küçük düşürmeye hakkı yok.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
O kadını kınıyorum adamda hakettiği yerde yolculuğuna devam ettiği için sevindim
ve o personelide yürekten kutluyorum :sirin::sirin::sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar