Internetten En Çok Ne Alıyorsunuz?

misti

Aktif Üye
Tepki
134
genellikle elbise alırım takı türü şeylerde var aldığın yerler önemli aldıgın şeyden daha çok isim verirdim ama reklam olur hiç problem olmadı bana

OP
G

Gülden Gül

Misafir
Ben internetten alışveriş yapıyorum, genelde parfüm ve vücut losyonları alıyorum.
Son derece memnunum

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
netten pek bişey almadım babam alır genelde o da hep elektronik alır hiç sorun yaşamadı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ha bu arada giyim, elektronik ürünler, kozmetik ürünler aldım yurtiçi ve yurtdışı sitelerden. Playstation için oyunlar ne yazık ki TR'de pahalı olduğu için, onalrıda yurtdışı sitelerden alıyorum yine:hhhhhh:

OP
T

Tash_hatun

Misafir
ben iç giyimi hep netten alırım.. hem içi gözkmeyecek gbi paketliyolr hemde ürün adı yazmıyolr dha snra birde dekorla ilgili aksesuarları malzmleri duvar kagıdı abajür tarzı şeyleri hep netten alırım.. lisanslı formaları ürünleri netten alırım güvenebilirsin sorun olmaz merk etme.. sitelere dkkt et yeter kıytırık bişey olmasın yani..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
güvenilir siteler olduğu sürece sorun olmaz zaten

Yani, gidipte adını duymadığın sitelerden almak her zaman risktir.

ben iç giyimi hep netten alırım.. hem içi gözkmeyecek gbi paketliyolr hemde ürün adı yazmıyolr dha snra birde dekorla ilgili aksesuarları malzmleri duvar kagıdı abajür tarzı şeyleri hep netten alırım.. lisanslı formaları ürünleri netten alırım güvenebilirsin sorun olmaz merk etme.. sitelere dkkt et yeter kıytırık bişey olmasın yani..

İç çamaşırı bende almıştım birkaç kez :eek:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla benim esim yapiyor o isleri. Ama ilk önce güvenilir oldugunu bildigini siteden alis veris yap derim. :eek:

OP
G

Gülden Gül

Misafir
Bir kaç gündür alışveriş manyaklığım tuttu
Galiba üzüntüden kendimi alışverişe vurudum
Hiç ihtiyacım olmamasına rağmen internetten bir sürü vücut parfümü, parfüm, losyon ve bir tanede cep telefonu aldım.

OP
R

Rosie

Misafir
koşu bandı almıştık bir kere hepsiburada.com dan. ve bir problem çıkmadı aldığımızda

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar