Instagram'ın fenomen kedisinin 1 milyonu aşkın takipçisi var

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Instagram'ın fenomen kedisinin 1 milyonu aşkın takipçisi var

fft18_mf5601820.Jpeg

O aslında sahipleri tarafından ölüme terkedilmiş zavallı bir sokak kedisiydi. Nefes alamıyordu, durumu iyi değildi. Ama şansı yaver gitti ve onu sokaktan alıp evine getiren yeni sahibi sayesinde yeniden yaşama tutundu. Bir de, çok ünlü oldu!

fft18_mf5601824.Jpeg

Sadece dört aylıkken sahipleri tarafından ‘çok masrafı var’ gerekçesiyle sepetlenen zavallı kedi Nala’nın şansı öyle bir döndü ki! Nala, şu an Instagram aleminin en popüler kedisi oldu.

fft18_mf5601822.Jpeg

Kedi sevdalısı Varisiri Mathachittiphan tarafından ‘evlat edinilen’ kedi eve geldiğinde nefes bile alamayacak durumdaydı. Sevgi ve biraz da ilaç desteğiyle sevimli Nala baştacı edildi, kendini kısa sürede toparladı.

fft18_mf5601821.Jpeg

Los Angeles’ta yaşayan Nala Instagram’da o kadar popüler ki, kendisinin suratı basılı tişörtleri, telefon kılıfları bile var.Alıcısı da çok fazla çünkü hayranları dev bir ordu gibi. Ölüme terk edilmiş olan Nala’nın olan bitenden muhtemelen haberi yok.

fft18_mf5601823.Jpeg

Onun için mesele nefes alabilmek. Hayatında tek bir şey değişti: artık kaderine terk edilmeyecek, çünkü ona bakabilecek milyonlarca insan var.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ınsanlar bakamayacakları hayvanların sorumluluklarını almamalılar bence
sokaga bırakmakta ne demek bakamıyorsan gıt bır barınaga bırak kedı sevmem ama sokaga da atılmamalı yazık yanı

eyluldogan

Aktif Üye
Tepki
58
kesinlikle katılıyorum aslı oktaya. o da can yahu, nasıl atabiliyorlar anlayamıyorum.

eyluldogan

Aktif Üye
Tepki
58
bu arada bu kedi de çok tatlıymış, benim de var böyle bir pisiciğimm, ben de böyle değişik hallere sokup sokup çekiyorum fotoğraflarını

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar