Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Instagram'ın fenomen kedisinin 1 milyonu aşkın takipçisi var

Konu, 'Hayvanlar Alemi' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Instagram'ın fenomen kedisinin 1 milyonu aşkın takipçisi var

O aslında sahipleri tarafından ölüme terkedilmiş zavallı bir sokak kedisiydi. Nefes alamıyordu, durumu iyi değildi. Ama şansı yaver gitti ve onu sokaktan alıp evine getiren yeni sahibi sayesinde yeniden yaşama tutundu. Bir de, çok ünlü oldu!

Sadece dört aylıkken sahipleri tarafından ‘çok masrafı var’ gerekçesiyle sepetlenen zavallı kedi Nala’nın şansı öyle bir döndü ki! Nala, şu an Instagram aleminin en popüler kedisi oldu.

Kedi sevdalısı Varisiri Mathachittiphan tarafından ‘evlat edinilen’ kedi eve geldiğinde nefes bile alamayacak durumdaydı. Sevgi ve biraz da ilaç desteğiyle sevimli Nala baştacı edildi, kendini kısa sürede toparladı.

Los Angeles’ta yaşayan Nala Instagram’da o kadar popüler ki, kendisinin suratı basılı tişörtleri, telefon kılıfları bile var.Alıcısı da çok fazla çünkü hayranları dev bir ordu gibi. Ölüme terk edilmiş olan Nala’nın olan bitenden muhtemelen haberi yok.

Onun için mesele nefes alabilmek. Hayatında tek bir şey değişti: artık kaderine terk edilmeyecek, çünkü ona bakabilecek milyonlarca insan var.

bitter_im bunu beğendi.
  2. Aslı Oktay

Aslı Oktay Daimi Üye

ınsanlar bakamayacakları hayvanların sorumluluklarını almamalılar bence
    sokaga bırakmakta ne demek bakamıyorsan gıt bır barınaga bırak kedı sevmem ama sokaga da atılmamalı yazık yanı

3. eyluldogan

eyluldogan Aktif Üye

kesinlikle katılıyorum aslı oktaya. o da can yahu, nasıl atabiliyorlar anlayamıyorum.

4. eyluldogan

eyluldogan Aktif Üye

bu arada bu kedi de çok tatlıymış, benim de var böyle bir pisiciğimm, ben de böyle değişik hallere sokup sokup çekiyorum fotoğraflarını