İmdaaaaatttt!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ya pcden foto nasıl yüklencek mübarekler biri yardım etsin netten yüklemesi kolaydı ama pcden yükleyemiyorum kafayı yiycem:uzgun::uzgun::uzgun:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ne demek istediğini anlasam yardım edebilirim :acep:

Canım şöyle hanımların albümünde yeni konu açmak istiyorum fakat resim yükleyemiyorum bilgisayarımdan öyle bir seçenek bulamadım facede ekledim buraya URL kopyalıyım diye ona da face izin vermedi çorba oldum anlıycağın:deli:

R

Rosie

Misafir
Canım şöyle hanımların albümünde yeni konu açmak istiyorum fakat resim yükleyemiyorum bilgisayarımdan öyle bir seçenek bulamadım facede ekledim buraya URL kopyalıyım diye ona da face izin vermedi çorba oldum anlıycağın:deli:

eğer dogru anladıysam cevap vereyimm.şimdi yukleresim.com a gir.ordan o kutuya istediğin resmi seç. resmi yükle. bir sürü linkler çıkcak.doğrudan link yazan yerdeki linki kopyala. sonra konu açacagın yere gel. cevap kutusundaki resim ekle seceneğine yani sarı arka fon ve dağlı olan yere bas.oraya linki yapıştır tamamdır.eğer yapamayacagım diyorsan resmi bana gönder ben hallederim:)

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
tatlım orjinal net yaz google dan ilk çıkanı seç.ordan bilgisayardan resim yükleme çıkcak gözat şeçeneği var yanda ona tıkla tatlım:huhuu::huhuu:
böyle site ismi vermek doğrumu bilmiyorum ama yanlış yaptıysam affola:eek:ys:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
eğer dogru anladıysam cevap vereyimm.şimdi yukleresim.com a gir.ordan o kutuya istediğin resmi seç. resmi yükle. bir sürü linkler çıkcak.doğrudan link yazan yerdeki linki kopyala. sonra konu açacagın yere gel. cevap kutusundaki resim ekle seceneğine yani sarı arka fon ve dağlı olan yere bas.oraya linki yapıştır tamamdır.eğer yapamayacagım diyorsan resmi bana gönder ben hallederim:)

sağol canım dediğini deneyeyim yapamazsam sana havale ediyim inşallah-ciko

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tatlım orjinal net yaz google dan ilk çıkanı seç.ordan bilgisayardan resim yükleme çıkcak gözat şeçeneği var yanda ona tıkla tatlım:huhuu::huhuu:
böyle site ismi vermek doğrumu bilmiyorum ama yanlış yaptıysam affola:eek:ys:

Tamam canım sağol deniyeyim bi eğer Robynin dedğini yapamazsam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar