Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

İltihaplı diş çeklrmi?

Konu, 'Diş Sağlığı ve Diş Bakımı' kısmında sibelyaman tarafından paylaşıldı.

1. sibelyaman

sibelyaman Üye

geçen hafta diş doktoruna gittim ve dişimin çekilmesi gerektiğini söyledi ve çektirdim eve geldim sabaha kadar ağrıdan duramadım ertesi gün de çok ağrıdı tekrar gittim dr ve bana dişimin iltihaplı olmadığını söyledi ve antibiyotik verdi yüzümün yarısını hissetmiyorum ve hala ağrım devam ediyor dişim iltihaplı olabilirmi acaba olursa bile tehlikesi ne durumda olur tedirginim

2. lalebuyuktas

lalebuyuktas Üye

benim doktorum çekmemişti antibiyotik verdi o bitince çekti dişimi

3. aysecolaksiz

aysecolaksiz Yeni Üye

iltihaplı diş çekilmez önce antibiyotikle iltihap kurutulur sonra diş cekimi gerçekleşir.
    iyi bir uzman istyrsanız miadente gittim ben balgatta Ankara'da Celal bey var cerrah 20lik cekimi gerçekleştirdi cok profesyoneldi. cok memnun kaldım. sizlerede öneririm