İki Karım Var İkiside Mutlu

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
yilmaz-vural-kiz_640.jpg

Teknik Direktör Yılmaz Vural, TV 8'deki 'Böyle Bir Şey Var mı'da şöyle konuştu:

İki eşim var. Biri Almanya'da diğeri İstanbul'da. Çok iyi kadınlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki karımı da çok seviyorum. Birbirlerini hiç kıskanmazlar. İyi geçinirler. Birlikte gayet güzel yaşıyoruz."

58 yaşındaki Yılmaz Vural'ın 30 yıllık eşi, 25 ve 22 yaşındaki iki oğlunun annesi (62) İsmet Vural Almanya'da öğretmenlik yapıyor. 10 yıllık sevgilisi Seda Şahin (40) 14 ay önce bir erkek çocuk doğurdu.

Yılmaz Vural "Doğum sonrası Almanya'daki eşim Türkiye'deki eşimi arayıp tebrik etti. Hatta hediye yolladı" dedi.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ne kadar genis insanlar var:sinifsinif:
peki yilmaz vuralin eslerinden biri ikinci bir beraberlik yasasa ayni seyi kabul edermi acaba-ayse

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
erkek doğmak varmış valla. şu demeci bir kadın dese topa tutulurdu. 2 kocam var dese,onlara kıyamadım dese linç ederdik linç halk olarak. çifte standart ve erkeklerin kadınlardan üstün görülmesine,aha bir örnek daha. adam ahlaksızlığını ne kadarda doğal bir şekilde söyleyebiliyor ve resimler veriyor. afaroz edilmişti bunu söyleyen kadın .

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
erkek doğmak varmış valla. şu demeci bir kadın dese topa tutulurdu. 2 kocam var dese,onlara kıyamadım dese linç ederdik linç halk olarak. çifte standart ve erkeklerin kadınlardan üstün görülmesine,aha bir örnek daha. adam ahlaksızlığını ne kadarda doğal bir şekilde söyleyebiliyor ve resimler veriyor. afaroz edilmişti bunu söyleyen kadın .

Kesinlikle katılıyorum -rgulu

Tepki
58
adam bı yanada bu durumu kabul eden o karaktersız ıkı kadına ne demelı? peskı ne pes bıde sevgıden bahsedıyorlar bunun adı resmen iğrenclık:dertli:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
belkide mutlu rolü yapıyorlar...
bu kadınlar böyledir huzurum yerinde deyip kendini kandırır.bknz:hürrem - mahidevran

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
62 yaşındaki kadın da kendini dine vermiştir kesin Almanya'da hayrat çeşme hamam yaptırıyordur :D

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
ben bu kumaların yanyana gezenlerini de gördüm doğu anadoluda.
allahım ne kadar sinir bozucu bir durum yaw.
onların yerine ben sinir oluyorum ama gacılarda bir kabullenmişlik bir kaderine razılık varki ama tabi içlerini bir Allah bilir.bunlara bunu çektirenler utansın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar